4184956.HuHa12 (4) 61.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
katimarcsy (2206) (Eladó)
Pozitív
2012.12.28. 21:26:25
1656822713
Pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többször küldtem sms-t de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.joga943 (14393) (Eladó)
Semleges
2012.11.21. 11:53:42
1657589951
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pjozsef80 (557) (Eladó)
Negatív
2012.11.06. 08:13:12
1651917380
5 hete hiteget!!...nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek sem ajanlom!! Megkeresesre nem vette fel a telefont..emailra nem valaszolt! A megvett termek erteket masfel het alatt nem volt kepes rendezni! Sajnalom..megbizhatattlan...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bigbeey121 (253) (Eladó)
Pozitív
2012.11.01. 06:24:36
1659724607
Gyors megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt kapcsolatfelvétel 8 napja semmi. Felhívtam... ismét valami rokon licitált... majd ő (mármint a rokon) felhív engem... nem hívott ... NEGATÍV ennyi .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható vevő. Ajánlom, mint vaterás partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A "vevő" utánvéttel kérte a szállítást, amit nem vett át. Többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, aztán később sem e-mailben, sem telefonon (sms) nem reagált. Az egy dolog, hogy bosszúságot okozott azzal, hogy rajtam maradt a rendelt áru, de még a postát is oda-vissza ki kellett fizetnem az utánvét miatt, így mínuszban szálltam ki a "buliból". Amennyiben jelzi, hogy nem tudja átvenni bizonyos okok miatt, lehet másképp értékelek, de így hozzáállása miatt is NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.konyicsak_t (10) (Eladó)
Pozitív
2012.10.25. 18:15:02
1656965744
pontos megbízható partner, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Állítólag valami rokon ütötte le az árut, de a telefonos, és email megkeresésem ellenére sem nyilatkoztak róla, hogy valójában szükségük van-e rá, vagy csak véletlenül ütötték le!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bjani123 (5869) (Eladó)
Pozitív
2012.10.19. 14:35:50
1653897473
Korrekt,pontos,gyors vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vásárló, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors csakis+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.themonster_a (138) (Eladó)
Pozitív
2012.10.11. 00:27:06
1647368357
Minden rendben zajlott, a vevő gyors, alapos. mindenkinek kiemelten ajánlom!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsoltee23 (378) (Eladó)
Pozitív
2012.10.08. 14:42:59
1653026552
Gratulálok első vásárlásodhoz. Nagyszerű vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
