447183.rotten29_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőnek többször is írtam emailt,telefonáltam.Először arra hivatkozott,hogy nem volt itthon,de érdekli az üzlet.Majd eltelt ujabb két hét ,egyálztalán nem jelentkezett.Ahogy láttam a 6 üzletéből 4 ilyen eredménnyel zárult.Megbizhatatlan.link üzletfélnek tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.918524.lakibo3 (46) (Eladó)
Negatív
2009.08.16. 21:38:43
149511761
Többszöri email-re sem reagált!!!Utána telefonon próbáltam megkeresni,de miután kiderült számára,hogy miért keresem LERAKTA.Ezek után nem volt elérhető,vagy kinyomta amikor hívtam,de olyan is volt,hogy egyszerűen nem vette fel.Számomra kiderült,hogy KOMOLYTALAN VÁSÁRLÓ és valószínűleg csak SZÓRAKOZIK itt a VATERÁN. Én személy szerint senkinek nem ajánlom,sőt elkerülném a HELYETEKBEN!!!!!!! Üdv:lakibo3
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.673146.akibacs_v (220) (Eladó)
Negatív
2009.01.28. 07:59:44
116733178
Négy hétig vártam, összesen hét e-mailt írtam, négyszer hívtam telefonon (ez kb. 300 forintomba került), mindig felháborodott a "kedves" vevő, hogy utalja a pénzt, mit zaklatom, ő dolgozik, nem ér rá, az utolsó híváskor, mikor bemutatkoztam pofátlan módon lerakta a telefont, ezután én még mindig megpróbáltam újból felhívni, de nem vette fel! Nem tudom, hogy az ilyen vásárló minek próbálkozik, bár lehet, hogy feléjük nem kell fizetni a boltban sem! Megbízhatatlan, link, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.