447183.rotten29_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőnek többször is írtam emailt,telefonáltam.Először arra hivatkozott,hogy nem volt itthon,de érdekli az üzlet.Majd eltelt ujabb két hét ,egyálztalán nem jelentkezett.Ahogy láttam a 6 üzletéből 4 ilyen eredménnyel zárult.Megbizhatatlan.link üzletfélnek tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.918524.lakibo3 (46) (Eladó)
Negatív
2009.08.16. 21:38:43
149511761
Többszöri email-re sem reagált!!!Utána telefonon próbáltam megkeresni,de miután kiderült számára,hogy miért keresem LERAKTA.Ezek után nem volt elérhető,vagy kinyomta amikor hívtam,de olyan is volt,hogy egyszerűen nem vette fel.Számomra kiderült,hogy KOMOLYTALAN VÁSÁRLÓ és valószínűleg csak SZÓRAKOZIK itt a VATERÁN. Én személy szerint senkinek nem ajánlom,sőt elkerülném a HELYETEKBEN!!!!!!! Üdv:lakibo3
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
673146.akibacs_v (220) (Eladó)
Negatív
2009.01.28. 07:59:44
116733178
Négy hétig vártam, összesen hét e-mailt írtam, négyszer hívtam telefonon (ez kb. 300 forintomba került), mindig felháborodott a "kedves" vevő, hogy utalja a pénzt, mit zaklatom, ő dolgozik, nem ér rá, az utolsó híváskor, mikor bemutatkoztam pofátlan módon lerakta a telefont, ezután én még mindig megpróbáltam újból felhívni, de nem vette fel! Nem tudom, hogy az ilyen vásárló minek próbálkozik, bár lehet, hogy feléjük nem kell fizetni a boltban sem! Megbízhatatlan, link, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.174070.memstick_v (488) (Eladó)
Semleges
2008.05.20. 14:14:53
46547984
Korrekt vásárló, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Készlethiány miatt elmaradt az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Craftman_a (3117) (Eladó)
Pozitív
2007.12.26. 21:26:34
46053666
Minden rendben! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlenül licitált, aztán kérte licitjének törlését.
Másik fél: Nem megfelelö termék lirás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
93558.tomacsektomi_v (906) (Eladó)
Pozitív
2007.11.24. 16:11:09
41315776
Minden rendben ment, kitünő, villámgyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
