472607.jockeybacsi (3) 61.54% felhasználó összefoglaló oldala

61.54% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
61.54% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 8 12 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 17 24 adásvétel
Lakhely: Sátoraljaújhely
Regisztráció dátuma: 2007.12.04.
Utolsó belépés: 2011.07.08. 19:24
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

gazficko76 (187) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.10.10. 16:48:17

Termékkód

86105389

Elkerülendő az üzletelés ezzel az emberrel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jumanji222 (974) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.09.29. 21:53:23

Termékkód

86299508

Több mint egy hónap eltelt nem jelentkezett az általa licitál árúért, nem külde a vételárat sem ,többször kerestem(e-mail -telefon) egyiken sem elérhető. Többet nemtudok rá várni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

541593.autoprosi (163) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.09.24. 20:17:06

Termékkód

83824526

Többszöri e-mail megkeresésre sem jelentkezett, telefonon is kerestem, beszéltünk. minden változás nélkül. Úgy gondolom, ha valakinek nem kell valami akkor jelezze és kész.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

varazsszem (1558) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.09.20. 10:28:14

Termékkód

86249913

Minek licitálsz ha nem veszed át a cuccot?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő igérete ellenére nem utalta el a vételárat tovább nem várok az adásvétel nem miattam nem jött létre,remélem jól szórakoztál!!!
Felhasználó

Autómobilia (1875) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.09.08. 15:58:07

Termékkód

82890788

Augusztus 6.-a óta nem jelentkezett, leveleimre nem reagál, az árú ellenértékét ez idáig nem küldte el. Szomorú vagyok, de egy jó üzlethez a vevőnek is kell tennie valamit.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.