472607.jockeybacsi (3) 61.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csak azért adok semlegest, mert előzőleg már vásárolt tőlem és akkor nem volt semmi probléma, most is jelezte, hogy balesete volt és hamarosan utal, igaz ez azt igéretét már több hete nem teljesitette....sajnos muszáj értékeljek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak azért adok semlegest, mert előzőleg már vásárolt tőlem és akkor nem volt semmi probléma, most is jelezte, hogy balesete volt és hamarosan utal, igaz ez azt igéretét már több hete nem teljesitette....sajnos muszáj értékeljek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak azért adok semlegest, mert előzőleg már vásárolt tőlem és akkor nem volt semmi probléma, most is jelezte, hogy balesete volt és hamarosan utal, igaz ez azt igéretét már több hete nem teljesitette....sajnos muszáj értékeljek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak azért adok semlegest, mert előzőleg már vásárolt tőlem és akkor nem volt semmi probléma, most is jelezte, hogy balesete volt és hamarosan utal, igaz ez azt igéretét már több hete nem teljesitette....sajnos muszáj értékeljek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elkerülendő az üzletelés ezzel az emberrel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint egy hónap eltelt nem jelentkezett az általa licitál árúért, nem külde a vételárat sem ,többször kerestem(e-mail -telefon) egyiken sem elérhető. Többet nemtudok rá várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.541593.autoprosi (163) (Eladó)
Negatív
2008.09.24. 20:17:06
83824526
Többszöri e-mail megkeresésre sem jelentkezett, telefonon is kerestem, beszéltünk. minden változás nélkül. Úgy gondolom, ha valakinek nem kell valami akkor jelezze és kész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.varazsszem (1558) (Eladó)
Negatív
2008.09.20. 10:28:14
86249913
Minek licitálsz ha nem veszed át a cuccot?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő igérete ellenére nem utalta el a vételárat tovább nem várok az adásvétel nem miattam nem jött létre,remélem jól szórakoztál!!!az adás vétel rendben lezajlot
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás vétel rendben lezajlot
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.538415.teki75 (134) (Eladó)
Pozitív
2008.09.14. 18:55:45
82458612
Minden rendben történt ,másoknak is ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A küldeményt a posta szerint átvette, a vételárat nem utalta. Semlegest adok, mert valami baj lehet, ha augusztus óta 4. vagyok, aki nem tud kapcsolatba lépni vele.Remélem nem így van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.radioslaci (3140) (Eladó)
Semleges
2008.09.11. 10:49:13
86493175
Nem tudom a hallgatás okát, és a megadott telefonszámon sem elérhető.....a VATERA jutalék elszámolás miatt viszont csak semleges, vagy negatív értékelés küldhető, az újra regisztrálás esetére! .... MIÉRT?......és ha pl. ne adj'Isten, de kórházban van?...(radioslaci)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.09.08. 15:58:07
82890788
Augusztus 6.-a óta nem jelentkezett, leveleimre nem reagál, az árú ellenértékét ez idáig nem küldte el. Szomorú vagyok, de egy jó üzlethez a vevőnek is kell tennie valamit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.421362.vaterloo (359) (Eladó)
Semleges
2008.09.05. 21:04:21
84442015
2008. augusztus 17-én jelentkezett,sajnos azóta semmi hir-biztos jó Vaterás de valami közbejöhetett/
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben történt!Gyors megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden a legnagyobb rendben. Pontos és korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden a legnagyobb rendben. Pontos és korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden a legnagyobb rendben. Pontos és korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden a legnagyobb rendben. Pontos és korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbizható, jó kapcsolattartó vevő, bátran ajánlom mindenkinek, köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sporthorgasz_a (2943) (Eladó)
Pozitív
2008.08.12. 17:44:00
84071198
Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
396664.szacsa44_v (328) (Eladó)
Pozitív
2008.08.07. 19:45:30
83550767
Gyors,pontos,korrekt vásárló! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
