528779.smokeydog_v (11) 76.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A gép össze zavarodott és licitált mikor az áru postaköltségét néztük.A licit előtt jóval szóltam neki,hogy törölje .Ő azt mondta nem probléma.Felajánlottam,hogy ha kell megveszem a terméket ne adjon negatívot azt mondta nem kell.Erre tessék:(Meg vannak még a levelek.Sajnos szava hihetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri megkeresésre sem reagált,a tele ki van kapcsolva!Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizhatatlan szétszórt eladó. Nem azt a csomagot küldte el amit megnyertem, visszaküldeni nem tudom mert olvashatatlan a címe a postai papiron. Kértem hogy küldje el, nem történt meg, válasza hogy miért nem azt küldte el amit megnyertem "az a sajátja és nem akarta azt eladni mert használja". Akkor miért hirdeti meg pontos tipusszámmal és eltéveszthetetlen képekkel.
Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Elnézést kértem tőle, nem az lett meghirdetve,amit elakartam adni.Egyébként a cím pedig autómatikusan kiküldődik az emai címmel és a telefonszámmal együtt!Megmondtam, ha visszaküldi a csomagot, visszakapja a pénzét. Ez eddig nem történt meg. Egyébbként nem kapott rosszab gépet valószínűleg erre már ő is rájött.Máskülönben már csak visszakülde volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót nem tudom ajánlani, ennek több oka is van. A terméket többszöri felszólítás után, egy hónap alatt küldte el! Nem kapcsol be a termék (ezt nem említette). A leírtakkal ellentétben, a készülék nem magától romlott el! Egy fórum bejegyzés is ezt bizonyította, kértem egy szakvéleményt a legközelebbi rtv műszerésznél és megerősítette a fórumon leírtakat. A termékhez tartozó modbo chip sérült.A többit még nem volt időm tesztelni.Modora, fellépése alapján nem való erre az oldalra! Vigázz vele!
Másik fél: Nem különosebben érdekel ennek az embernek a véleménye.Leírtam,hogy a PS2 hibás.Szerintem a 10000 Ft nem volt rosz ár érte.Én nem vertem át, az hogy a posta késett az neki is köszönhető, mert elősször rossz címet adott meg.Egy hisztis ember véleményére nem adok.Üzleteljen vele az akinek van hozzá idegredszere. Ja csak hogy tudjátok, zaklatja és fenyegeti az embert!
Úgyhogy ő aztán a korrekt ember!Ne kezdjen vele senki!
az eladó többszöri megkeresés után mondta, hogy küldi a számlászámát, ez két hét és 3 újabb e-mail hatására sem történt meg. megbízhatatlan, senkienk nem ajánlom. ha már nincs meg a cucc, legalább szólj, hogy eladtad, nézzek másikat.
Másik fél: Nézz Másikat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
