531706.szaby212 (-2) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
airpeti06 (1227) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:39:33
131377131
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mást nem érdemel!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inkorrekt!!!!Kisded játéka 1415 Ft ba került!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utánvételt nem vette át!Miért nyilatkozik a vásárlás szándékáról, ha utána nem hajlandó fizetni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem fizette ki a vételárat,pedig a terméket elküldtem neki amit meg is kapott.Telefos megkeresésnél a feleséggel történt megbeszélésel igéretet kaptam , hogy ha másként nem borítékban feladja a vételárat. Ami 2 hete nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem fizette ki a vételárat,pedig a terméket elküldtem neki amit meg is kapott.Telefos megkeresésnél a feleséggel történt megbeszélésel igéretet kaptam , hogy ha másként nem borítékban feladja a vételárat. Ami 2 hete nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónap alatt nem fizette ki a csekély vételárat. Eddig 10 ügyletéből 5 semleges, 1 negatív, ez minősíti. Megbízhatatlan, rossz vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.528927.212_a (783) (Eladó)
Negatív
2009.03.25. 14:39:21
132828175
Szabolcs egy hónapja licitált, gyorsan felvettük a kapcsolatot, a fizetést megígérte, de nem lett belőle semmi. Háromszor írtam neki ezek után, ma telefonáltam is - eredménytelenül. Sajnos kénytelen vagyok negatív értékelést adni, azt hiszem minden elképzelhetőt megtettem, amit lehetett, hogy ezt elkerüljük. Ajánlom, hogy kerüljétek el őt magát is. Ahogy látoma az értékeléseit, másoknak is sok gondja volt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.