531706.szaby212 (-2) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvételre nem került sor, a vevő nem jelentkezett a megnyert tételért. Mellesleg elérhetetlennek bizonyult, nem tudni miért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.airpeti06 (1227) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:39:33
131377131
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mást nem érdemel!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Visszamondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Visszamondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Visszamondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Visszamondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Visszamondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inkorrekt!!!!Kisded játéka 1415 Ft ba került!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utánvételt nem vette át!Miért nyilatkozik a vásárlás szándékáról, ha utána nem hajlandó fizetni?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem fizette ki a vételárat,pedig a terméket elküldtem neki amit meg is kapott.Telefos megkeresésnél a feleséggel történt megbeszélésel igéretet kaptam , hogy ha másként nem borítékban feladja a vételárat. Ami 2 hete nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem fizette ki a vételárat,pedig a terméket elküldtem neki amit meg is kapott.Telefos megkeresésnél a feleséggel történt megbeszélésel igéretet kaptam , hogy ha másként nem borítékban feladja a vételárat. Ami 2 hete nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónap alatt nem fizette ki a csekély vételárat. Eddig 10 ügyletéből 5 semleges, 1 negatív, ez minősíti. Megbízhatatlan, rossz vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy nem jelentkezett! Talán legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, hogy nem jelentkezett! Talán legközelebb...528927.212_a (783) (Eladó)
Negatív
2009.03.25. 14:39:21
132828175
Szabolcs egy hónapja licitált, gyorsan felvettük a kapcsolatot, a fizetést megígérte, de nem lett belőle semmi. Háromszor írtam neki ezek után, ma telefonáltam is - eredménytelenül. Sajnos kénytelen vagyok negatív értékelést adni, azt hiszem minden elképzelhetőt megtettem, amit lehetett, hogy ezt elkerüljük. Ajánlom, hogy kerüljétek el őt magát is. Ahogy látoma az értékeléseit, másoknak is sok gondja volt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez inkább semleges mintsem pozitív. A vevő nem figyelt oda a termék leírására ezért késett az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Davidsoon (1907) (Eladó)
Pozitív
2009.02.27. 14:40:32
130890209
Minden rendben ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
farkasnetundi82 (230) (Eladó)
Semleges
2009.02.26. 21:27:04
127869699
De korrekt partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: közben kapott két németjuhászt., bocs adhatok pozitívat.De korrekt partner!!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors partner.Ajánlom mindenkinek!!;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelésből tudtam meg, hogy nem kell a nyereménye, e-mailomra nem reagált, telefonon sem tudtam vele a kapcsolatot felvenni. Nem korrekt vevő, így sajnos nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Olyan erősítőt kaptam amihez nem tudtam volna használni a kábelt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.08.13. 13:12:28
83940640
Mintaszerű tranzakció. Csak elismerően tudok nyilatkozni. Pontos, szupergyors fizetőképes vásárló. További sok sikert kívánok számára ezen a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk időt egyeztetni.
Másik fél: Sajnálom ezt az aukciót hogy nem jött létre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy balul sült el az első aukciója. Úgy gondolom jó vaterás lesz.(+)
Másik fél: Sajnos éppen nem voltam hitelképes!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
