sussyanna_t (95) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
98.97% pozitív visszajelzés
(96 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.07.03.
Utolsó belépés: 2012.06.15. 14:35
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
A fotókon látszott, hogy címke már nincsen rajta. Nálam az új azt jelenti, hogy nem volt hordva (ami így is volt). Arról nem én tehetek, ha valakinek rossz a szeme. Javaslom a szemészeti szakrendelést.
Másik fél: Telefonon azt mondtad, hogy egyszer volt a férjeden, de kicsi lett. Én kérdeztem, hogy akkor rohantál azonnal hogy kimosd? :/ A szemészet helyett Ablak Zsiráfot javasolom ott leírják az új szó jelentését farmer kép nélkül! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
