sussyanna_t (95) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
MINDEN RENDBEN ZAJLOTT,KEDVES GYORS ÉS KAPCSOLAT TARTÓ VEVŐ!!! SOK-SOK++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nikianyus (2428) (Eladó)
Pozitív
2009.10.10. 21:08:27
729383797
Pozitív, remélem majd legközelebb! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikianyus (2428) (Eladó)
Pozitív
2009.10.10. 21:08:01
729383785
Mindenkinek közbejöhet bármi! :) Remélem a következő üzletünk sikeres lesz:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus, megbízható üzleti partner, szívesen ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner.Bátran ajánlom!Köszi,nézzél be máskor is!!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vektoring (1186) (Eladó)
Pozitív
2009.05.15. 21:31:21
619106636
Pontos, megbízható vevő. Bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++ Megbízható vevő! Bátran ajánlom mindenkinek! Gyors és pontos! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves barátságos.Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak pozitív+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves barátságos vevő.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szimpatikus, gyors, kedves vásárló. Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vstriczky (1948) (Eladó)
Pozitív
2009.04.01. 09:21:13
577604568
Kedves szimpatikus, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbizható korekt partner,szívből ajánlom.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2009.03.11. 07:50:45
534830245
Gyors,korrekt nagyon köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható partner. Őszítén ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásár
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!!! Úton a csomag:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Bátran ajánlom!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt partner. Koszonom a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizhato partner.Ajanlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdolnarath (1610) (Eladó)
Pozitív
2009.02.25. 09:40:15
553633173
Megbízható, kedves vásárló! Maximális pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást. Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors vevő. Bátran ajánlom mindenkinek! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.noemi0808 (4896) (Eladó)
Pozitív
2009.01.20. 09:02:54
522677380
Kedves, gyors vevő. Minden rendben ment. Köszönöm! Csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A fotókon látszott, hogy címke már nincsen rajta. Nálam az új azt jelenti, hogy nem volt hordva (ami így is volt). Arról nem én tehetek, ha valakinek rossz a szeme. Javaslom a szemészeti szakrendelést.
Másik fél: Telefonon azt mondtad, hogy egyszer volt a férjeden, de kicsi lett. Én kérdeztem, hogy akkor rohantál azonnal hogy kimosd? :/ A szemészet helyett Ablak Zsiráfot javasolom ott leírják az új szó jelentését farmer kép nélkül! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2008.12.14. 19:11:34
463066076
Köszönöm szépen a vásárlást! Aranyos, kedves üzleti partner:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív. Köszönöm a vásárlást és visszavárlak! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2008.12.10. 09:28:35
490393408
Megbízható,korrekt,kommunikatív partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7367843.k_vanilla (146) (Eladó)
Pozitív
2008.12.06. 15:51:08
494047998
Rendkívül gyors. Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek! Köszi a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7367843.k_vanilla (146) (Eladó)
Pozitív
2008.12.06. 15:50:56
494048020
Rendkívül gyors. Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek! Köszi a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom!!!+++:-)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, jó teszveszes. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andikrajecz (1799) (Eladó)
Pozitív
2008.11.29. 16:20:12
472450840
Megbizható, gyors vásárló, csak ajánlhatom mindenkinek!!!Köszönöm a vásárlást! CSAKIS+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, kommunikatív vásárló!Csak+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
savanyucukor1 (204) (Eladó)
Pozitív
2008.11.07. 14:00:55
464803795
Nagyon kedves, gyors vásárló. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek, öröm ilyen Tesz-Veszessel üzletelni! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdolnarath (1610) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 07:23:16
465458326
Megbízható, gyors vásárló! Csak ajánlhatom! Maximális pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdolnarath (1610) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 07:23:15
465463665
Megbízható, gyors vásárló! Csak ajánlhatom! Maximális pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbizhato, szivbol ajanlok minden kinek....csupa ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható és kapcsolattartó vevő. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.