554189.peter1987 (12) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A licitre bocsájtott "JÓ NOKIA" telefon helyett küldött egy teljesen használhatatlant. (törött kijelző, törött előlap, rossz aksi és törött rögzítő, hiányzik az antenna, a panelt pedig valaki barbár módon szétbarm olta. A telefont a 6DB csavar jelyett csak 2DB fogta össze, a többi hiányzik belőlle!!! Igérgette, hogy küld egy másikat, vagy a pénzt küldi vissza, de a mai napig semmi. Majd elfelejtettem, hogy az elérhetőségei nem jók!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolat felvétenél az eladó közölte a Simens telefon helyett javasol egy jobb megbizhatobb Nokia 3210-s készüléket,töltövel,simm kártyával.A készüléket rosszul csomagolta be, postai szállitásnál müködés képtelen lett,simm kártyát nem küldött a megegyezésünket letagadta.Megbízhatatlan eladó.
Másik fél: A telefont különleges alkalom miatt vásárolta,ezért ajánlottam neki egy strapabírobb készüléket
tesztelve,levegős fóliába csomagoltam(amiben szokták és szoktam küldeni)töltőt belerakva.Erre
reklamál megjött a telefon nem működik és nincs töltő(ezt persze alpári módon közölve)fél nap múlva
közli,megvan a töltő de a telefon nem működik és a meg sem megbeszélt sim kártyát is keresi amiről
szó se volt.Nem ajánlom senkinek 0 adás-vételel rendelkezik RITKA PARASZT ember nem való a vaterára
meg sehova
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
