554189.peter1987 (12) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A licitre bocsájtott "JÓ NOKIA" telefon helyett küldött egy teljesen használhatatlant. (törött kijelző, törött előlap, rossz aksi és törött rögzítő, hiányzik az antenna, a panelt pedig valaki barbár módon szétbarm olta. A telefont a 6DB csavar jelyett csak 2DB fogta össze, a többi hiányzik belőlle!!! Igérgette, hogy küld egy másikat, vagy a pénzt küldi vissza, de a mai napig semmi. Majd elfelejtettem, hogy az elérhetőségei nem jók!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízahtó partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolat felvétenél az eladó közölte a Simens telefon helyett javasol egy jobb megbizhatobb Nokia 3210-s készüléket,töltövel,simm kártyával.A készüléket rosszul csomagolta be, postai szállitásnál müködés képtelen lett,simm kártyát nem küldött a megegyezésünket letagadta.Megbízhatatlan eladó.
Másik fél: A telefont különleges alkalom miatt vásárolta,ezért ajánlottam neki egy strapabírobb készüléket
tesztelve,levegős fóliába csomagoltam(amiben szokták és szoktam küldeni)töltőt belerakva.Erre
reklamál megjött a telefon nem működik és nincs töltő(ezt persze alpári módon közölve)fél nap múlva
közli,megvan a töltő de a telefon nem működik és a meg sem megbeszélt sim kártyát is keresi amiről
szó se volt.Nem ajánlom senkinek 0 adás-vételel rendelkezik RITKA PARASZT ember nem való a vaterára
meg sehova
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
144484.spanglii (228) (Eladó)
Semleges
2006.05.29. 21:04:59
7273492
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ????????????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
335899.distvan1_v (95) (Vevő)
Semleges
2006.05.28. 18:15:09
7477910
nem sikerült a csere!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rndben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, vételár megjött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
514422.DÖRMIAPÓ (947) (Eladó)
Semleges
2006.05.19. 09:09:30
7935079
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet nem jött létre,mert a vevő már beszerzett egy telefont,ezért nem tudta megvenni az enyémet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
505409.DOBRMAN_a (203) (Eladó)
Pozitív
2006.05.13. 19:59:14
6967411
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízahtó partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható korekt. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
198418.Viktor_Fakopáncs (312) (Eladó)
Pozitív
2006.04.25. 15:39:32
7452004
Okés :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt rendes üzleti partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
205659.jozef1 (217) (Eladó)
Pozitív
2006.04.24. 17:26:48
7432376
Pozitív, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
285179.lfelho (1186) (Eladó)
Pozitív
2006.04.18. 13:08:51
7095571
Az áru elment.A vevő korrekt volt,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
