554253.TVTAVIRANYITO (2) 66.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sajnálatos modon kaptam egy utángyártott silány minőségü terméket a leiirásbol számomra az derült ki hogy eredeti gyári távot hirdet továbbá még a postakölcséget is megemelte mert csak 420ft lett volna ehelyett 600ft-kért érte mivel nem magamnak vettem igy még kellemetlenül érzem magam sajnálom leközelebb legalább annyi legyen a leirásba hogy nem gyári!!!legalább a termék leirás legyen korrekt mert apszolult becsapva érzem magam! csak annak ajálom aki szereti a hamisitványokat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A távirányitó jól működik, azonban van egy kis probléma. Ez nem gyári Sony táv, hanem valami másolat, ami a leirásban nem lett feltűntetve. Én gyárit szerettem volna, nem egy hamisitványt, de mivel a lányomat küldtem érte, átt lett véve. Jó lenne, ha a kedves eladó ezt a nagyon fontos tényt legközelebb feltüntetné, és nem tévesztené meg vele a vásárlóit. Egyéb szinten korrekt üzletmenet, csak az a baj, hogy én eredeti távot akartam.
Másik fél: Abszolúte unkorrekt vásárló.
Nem egyeztet velem a vásárlás elött ,után azután variál,hogy a jól működő 1699 Ft-os távirányító nem EREDETI.
Aki nem ért a VATERÁHOZ az maradjon otthon.
Ha kéri a terméket visszavásároltam vagy kicseréltem volna.
ÓVOK MINDENKIT ETTŐL AZ UNKORREKT VÁSÁRLÓTÓL.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
