554253.TVTAVIRANYITO (2) 66.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, gyors, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors lebonyolítás, korrekt vásárlóbarát eladó, ajánlom mindenkinek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálatos modon kaptam egy utángyártott silány minőségü terméket a leiirásbol számomra az derült ki hogy eredeti gyári távot hirdet továbbá még a postakölcséget is megemelte mert csak 420ft lett volna ehelyett 600ft-kért érte mivel nem magamnak vettem igy még kellemetlenül érzem magam sajnálom leközelebb legalább annyi legyen a leirásba hogy nem gyári!!!legalább a termék leirás legyen korrekt mert apszolult becsapva érzem magam! csak annak ajálom aki szereti a hamisitványokat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A távirányitó jól működik, azonban van egy kis probléma. Ez nem gyári Sony táv, hanem valami másolat, ami a leirásban nem lett feltűntetve. Én gyárit szerettem volna, nem egy hamisitványt, de mivel a lányomat küldtem érte, átt lett véve. Jó lenne, ha a kedves eladó ezt a nagyon fontos tényt legközelebb feltüntetné, és nem tévesztené meg vele a vásárlóit. Egyéb szinten korrekt üzletmenet, csak az a baj, hogy én eredeti távot akartam.
Másik fél: Abszolúte unkorrekt vásárló.
Nem egyeztet velem a vásárlás elött ,után azután variál,hogy a jól működő 1699 Ft-os távirányító nem EREDETI.
Aki nem ért a VATERÁHOZ az maradjon otthon.
Ha kéri a terméket visszavásároltam vagy kicseréltem volna.
ÓVOK MINDENKIT ETTŐL AZ UNKORREKT VÁSÁRLÓTÓL.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ok minden rendben. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
