5811192.eszt86 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még csak nem is válaszol a leveleimre! Hirdetésével ellentétben a telefon csak alkatrésznek való, javítása gazdaságtalan. Remélem jobb üzletet soha nem köt!? Inkorrekt, így ajánlani sem tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.