5811192.eszt86 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megbízható.Nem válaszol a levelekre. Sajnos a csomagot a 4 felsővel előre elküldtem neki,mert azt írta ,hogy (most megyek utalni)én bíztam benne,azóta sem fizetett.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még csak nem is válaszol a leveleimre! Hirdetésével ellentétben a telefon csak alkatrésznek való, javítása gazdaságtalan. Remélem jobb üzletet soha nem köt!? Inkorrekt, így ajánlani sem tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors utalás, nagyon kedves vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
