626260.peczeva_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Átutaltam a pénzt ,de semmit nem küldött,köszi a semmit,a papirt róla elküldöm a Vaterásoknak és kizáratlak!Az iyenek miatt megy el az ember kedve a Vaterától,ugyhoy ezuton és kérem a Vaterásokat h zárják ki!Tiszteletem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!!
Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza!
Rengeteg----------------------
Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!
Másik fél: Nem hitegettelek ,feladtam a terméket becsületesen . Te válaltad :saját felelőségedre !!! akkor nem korrekt a negatív !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!! Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza! Rengeteg---------------------- Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
