626260.peczeva_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala

66.67% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
66.67% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 6 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 2 3 adásvétel
0 0 6 9 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.05.02.
Utolsó belépés: 2009.11.05. 20:28
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

bmw523i (615) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.11.05. 09:46:07

Termékkód

154153870

Átutaltam a pénzt ,de semmit nem küldött,köszi a semmit,a papirt róla elküldöm a Vaterásoknak és kizáratlak!Az iyenek miatt megy el az ember kedve a Vaterától,ugyhoy ezuton és kérem a Vaterásokat h zárják ki!Tiszteletem!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

NagyAndras79 (24) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.10.13. 10:12:49

Termékkód

153377481

Minden rendben zajlott!!! Remek VATERÁS!!!! Csak ajánlani tudom!!!! +++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szucsancsa (61) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.10.09. 19:41:08

Termékkód

153536456

Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!! Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza! Rengeteg---------------------- Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!
Másik fél: Nem hitegettelek ,feladtam a terméket becsületesen . Te válaltad :saját felelőségedre !!! akkor nem korrekt a negatív !!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szucsancsa (61) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.10.09. 19:40:30

Termékkód

153376787

Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!! Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza! Rengeteg---------------------- Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tberius1 (63) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.10.03. 18:11:52

Termékkód

154021930

Korrekt eladó,minden tekintetben biztos forrása az eladni kívánt termékeinek! Csak ajánlani tudom!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csipkerozsika (555) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.19. 22:57:47

Termékkód

141926003

nagyon kedves korrekt partner,köszönöm,hogy találkozhattunk,minden jot !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csipkerozsika (555) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.23. 00:34:09

Termékkód

116608693

minden a legnagyobb rendben ment,szivböl ajánlom mindenkinek,+++!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csipkerozsika (555) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.06. 21:02:15

Termékkód

116608495

Nagyon kedves és nagyon szimpatikus vaterás, szivböl örülök,hogy megismerhettem, és bátran ajánlom !!!Minden a legnagyobb rendben történt és messzemenöleg korrekt módon.További sok sikert !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

borsi76 (6827) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.12.29. 20:35:22

Termékkód

111895037

Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még találkozunk.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.