626260.peczeva_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Átutaltam a pénzt ,de semmit nem küldött,köszi a semmit,a papirt róla elküldöm a Vaterásoknak és kizáratlak!Az iyenek miatt megy el az ember kedve a Vaterától,ugyhoy ezuton és kérem a Vaterásokat h zárják ki!Tiszteletem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NagyAndras79 (24) (Vevő)
Pozitív
2009.10.13. 10:12:49
153377481
Minden rendben zajlott!!! Remek VATERÁS!!!! Csak ajánlani tudom!!!! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!!
Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza!
Rengeteg----------------------
Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!
Másik fél: Nem hitegettelek ,feladtam a terméket becsületesen . Te válaltad :saját felelőségedre !!! akkor nem korrekt a negatív !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én a helyetekben nem vennék tőle semmit vagy ha igen azt csakis ajánlva mert ha simán kéritek akkor neki azt jelenti hogy fel sem kell adni a terméket!! Hetekig ígérgetett a pénzemet nem kaptam vissza! Rengeteg---------------------- Persze minden más megjött csak az övé nem!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó,minden tekintetben biztos forrása az eladni kívánt termékeinek! Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkerozsika (555) (Eladó)
Pozitív
2009.05.19. 22:57:47
141926003
nagyon kedves korrekt partner,köszönöm,hogy találkozhattunk,minden jot !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkerozsika (555) (Eladó)
Pozitív
2009.01.23. 00:34:09
116608693
minden a legnagyobb rendben ment,szivböl ajánlom mindenkinek,+++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkerozsika (555) (Eladó)
Pozitív
2009.01.06. 21:02:15
116608495
Nagyon kedves és nagyon szimpatikus vaterás, szivböl örülök,hogy megismerhettem, és bátran ajánlom !!!Minden a legnagyobb rendben történt és messzemenöleg korrekt módon.További sok sikert !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
