fabter (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
91.67% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
Lakhely: Székesfehérvár
Regisztráció dátuma: 2008.05.05.
Utolsó belépés: 2012.05.13. 18:01
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Személy szerint remélem többet nem futunk egymásba, a negatív értékelésem oka nem az, hogy nem hajlandó utalni, csak postai csekket küldeni, hanem az a mondata miszerint el akarsz adni vagy nem, mert ő csak így küldi a pénzt... Hát azért álljon már meg a menet, nehogy már ő szabja meg a 9 értékelésével, hogy én , hogyan fogadom el az átvételt... Hangnemben, magas lóról beszél, nagyon negatív.... tiltólistára is tettem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vavő rugalmatlan, bár valószínű ő is ezt fogja rólam mjndani, ill kissé minősíthetetlen a hangneme, azt hiszi majd az eladó fog neki rohangálni....