angelkathy (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
reciruci (26515) (Eladó)
Negatív
2015.03.10. 16:54:45
2033663246
Nem ajánlom a partnert senkinek!
Másik fél: Hétfőn megbeszéltük: "Tisztelt angelkathy! én azonnal postázom." Ígérgetni, azt tud. Ehhez képest mégsem negatív értékelést adtam, hanem semlegeset. És még ő ad nekem negatívat... Inkorrekt, ez van. "Nem akartam negatív értékelést leadni, azért vártam eddig, hogy elmúljon a keserűségem, de nagy jóindulattal is csak egy semlegeset tudok adni, mert a tény továbbra is tény marad: kedd délelőtt átutaltam a pénzt, azaz még aznap meg kellett, hogy érkezzen, a terméket mégsem postázták aznap, pedig tudták, hogy nagyon sürgős, hanem csak szerdán - és hiába adták fel elsőbbségivel, csak
pénteken hozta meg a postás, amikor már tárgytalan volt, mert csütörtök estére kellett volna. Nagyot csalódtam. :("
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
