angelkathy (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
regikonyvek (23285) (Eladó)
Pozitív
2021.01.13. 14:23:58
2987620958
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1Larimar (1030) (Eladó)
Pozitív
2017.02.21. 16:57:40
2435798600
Nagyon kedves, gyors, kommunikatív partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elektrovill3 (115) (Eladó)
Pozitív
2016.09.24. 11:24:41
2342895110
Korrekt vevő, minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló minden rendben volt.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reciruci (26515) (Eladó)
Negatív
2015.03.10. 16:54:45
2033663246
Nem ajánlom a partnert senkinek!
Másik fél: Hétfőn megbeszéltük: "Tisztelt angelkathy! én azonnal postázom." Ígérgetni, azt tud. Ehhez képest mégsem negatív értékelést adtam, hanem semlegeset. És még ő ad nekem negatívat... Inkorrekt, ez van. "Nem akartam negatív értékelést leadni, azért vártam eddig, hogy elmúljon a keserűségem, de nagy jóindulattal is csak egy semlegeset tudok adni, mert a tény továbbra is tény marad: kedd délelőtt átutaltam a pénzt, azaz még aznap meg kellett, hogy érkezzen, a terméket mégsem postázták aznap, pedig tudták, hogy nagyon sürgős, hanem csak szerdán - és hiába adták fel elsőbbségivel, csak
pénteken hozta meg a postás, amikor már tárgytalan volt, mert csütörtök estére kellett volna. Nagyot csalódtam. :("
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxustrend (3006) (Eladó)
Pozitív
2013.06.19. 15:04:13
1759262525
Nagyon korrekt, gyors és pontos, maximálisan megbízható Ügyfél! Mindenkinek KIEMELTEN ajánlom!! Köszönet a bizalomért és a vásárlásért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
