65962.bbella_a (4) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sokadik igérete ellenére sem realizálta a vásárlást, remélem másoknak több szerencséje lesz vele, én azért nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többszöri hitegetés ellenére, nem utalta a vételáratmilitary_45 (881) (Eladó)
Negatív
2006.11.07. 20:32:05
13562089
Válaszra sem méltatott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.military_45 (881) (Eladó)
Negatív
2006.11.07. 19:12:48
13890010
Eltűnt, mint szürke szamár a ködben!
Másik fél: Nagyon sajnalom, de ez nem az en hibam volt. Valami hibat csinaltak es nem tudtam belepni a Vaterara mar tobb mint egy hete. Ma reggel tudtan ujra regisztralni es belepni. Azert nem engedte at az emaileiteket senkitol. Koszonom turelmeteket. Most mar talan rendbe lesz. Koszi. Bert
petykobaba (1476) (Eladó)
Negatív
2006.10.29. 18:32:01
13653947
Több mint egy hete leütött két termékemet, de nem jelentkezett érte, s most látom, hogy inaktív felhasználó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petykobaba (1476) (Eladó)
Negatív
2006.10.29. 18:31:41
13334173
Több mint egy hete leütött két termékemet, de nem jelentkezett érte, s most látom, hogy inaktív felhasználó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.59933.bankjegyek (381) (Eladó)
Negatív
2003.11.28. 12:19:59
396510
NEM AJÁNLOM! Ígérgetésein kívül mást nem kaptam. Minek licitál az ilyen ember?
Másik fél: Sajnalom de ADOT a Dollarol a FORINTRA mindenkinek kell fizetni.AZ ado tarja el az orszagot.Meg a LEHUTTOKET is. SAJNALOM..
