65962.bbella_a (4) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudom elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem válaszol a leveleimre, így nem tudom megbeszélni vele az adás-vételt.Sokadik igérete ellenére sem realizálta a vásárlást, remélem másoknak több szerencséje lesz vele, én azért nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többszöri hitegetés ellenére, nem utalta a vételáratmilitary_45 (881) (Eladó)
Negatív
2006.11.07. 20:32:05
13562089
Válaszra sem méltatott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.military_45 (881) (Eladó)
Negatív
2006.11.07. 19:12:48
13890010
Eltűnt, mint szürke szamár a ködben!
Másik fél: Nagyon sajnalom, de ez nem az en hibam volt. Valami hibat csinaltak es nem tudtam belepni a Vaterara mar tobb mint egy hete. Ma reggel tudtan ujra regisztralni es belepni. Azert nem engedte at az emaileiteket senkitol. Koszonom turelmeteket. Most mar talan rendbe lesz. Koszi. Bert
petykobaba (1476) (Eladó)
Negatív
2006.10.29. 18:32:01
13653947
Több mint egy hete leütött két termékemet, de nem jelentkezett érte, s most látom, hogy inaktív felhasználó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petykobaba (1476) (Eladó)
Negatív
2006.10.29. 18:31:41
13334173
Több mint egy hete leütött két termékemet, de nem jelentkezett érte, s most látom, hogy inaktív felhasználó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt,gyors,ajánlom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
114401.dialex (105) (Eladó)
Pozitív
2006.05.22. 07:41:59
7700843
Nagyon korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A körülményekhez képest viszonylag simán lezajlott az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
188220.kozma.zoltan (789) (Eladó)
Pozitív
2006.01.28. 18:34:53
5260786
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!Közös megbeszélés után nem jött létre tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A nagy távolság ellenére is a legnagyobb rendben ment minden.Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A távolság miatt elhúzodott kissé az átadás-átvétel. Végül sikeresen zárult az ügylet. Köszönöm a vásárlást. Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+ + + Nagyobb távolság ellenére is jó kapcsolat+ + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható partner, Mindenkinek Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.59933.bankjegyek (381) (Eladó)
Negatív
2003.11.28. 12:19:59
396510
NEM AJÁNLOM! Ígérgetésein kívül mást nem kaptam. Minek licitál az ilyen ember?
Másik fél: Sajnalom de ADOT a Dollarol a FORINTRA mindenkinek kell fizetni.AZ ado tarja el az orszagot.Meg a LEHUTTOKET is. SAJNALOM..
