734774.halihal (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 9 17 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 15 23 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.09.10.
Utolsó belépés: 2009.10.07. 20:54
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

netzoli (662) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.10.05. 21:27:53

Termékkód

152323691

Teljesen megbízhatatlan vásárló. Úgy látszik nem én vagyok az első eset, akit megtréfál vele a sors. Három hétig nem igazán reagált semmire, magától meg sem próbált elérni és természetesen kifizetni sem szeretné a terméket. Nem igazán értem, hogy minek tesz ajánlatot az ilyen ember és azt se, hogy minek látogat bármilyen aukciós oldalt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

30188.tigyia (151) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.09.26. 09:35:11

Termékkód

152462851

Kiszolgáltatott helyzetbe hozott, mert többen is jelentkeztek a termékre - nagy licitálás után Ő ütötte le, de a fekete leves csak ezután jött: elérhetetlen volt és nem vette át a terméket, nem is keresett! Ráadásul még viccet is űz velem, hogy pozitív minősítést adott! Szerintem mindennek van határa! Igyekszem kidolgozni egy ügyvédek által összeállított anyagot-ami az ilyen "VEVŐK" vicces kedvét szerintem el fogja venni! Remélem a Vatera is kiszűri és letíltja az ilyen embereket!
Másik fél: Méghogy én voltam elérhetetlen? én? egy francos email, annyit sem küldött, napok múlva meg minek vegyek már át egy félig lejárt bérletet? Egyébként meg, a munkahelyed mit szólna, hogy a cafeteria keretedben kapott bérletet itt a vaterán árulgatod, mi? Méghogy ügyvéd? ha-ha-ha ! szerintem az ilyen alakoskodókat kellene innen a vateráról, meg az egész életből kitiltani ! Méghogy sokan jelentkeztek a bérletre.. gondolom, a kutyának sem kellett, és most ezért vagy felháborodva.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, adatai nem voltak megfelelőek. Komolytalan partner - ha lehet mindenkit elriasztanák a vele való üzlettől.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sandor_a (4139) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.08.31. 18:05:44

Termékkód

149464586

három emilt irtam ,hogy vigye el a telefonját már végre erre ő ad negatívot mondván ,hogy nem voltam hajlandó átadni az árut! no és mikor? ahhoz jelentkezni kellett volna vagy legalább válaszolni az emilemre. telefonon sem lehet elérni persze ! és még ő vádol meg.... rohadt szemét munka amit műveltél velem remélem veled is tesznek majd hasonlót. na, csá te.....
Másik fél: egy emailt sem kaptam, viszont én irtam jópárat, több cimről is, nem értem, miért nem lehetett elérni... hogy ki a rohadt szemét, arról vitatkoznék.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.