734774.halihal (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen megbízhatatlan vásárló. Úgy látszik nem én vagyok az első eset, akit megtréfál vele a sors. Három hétig nem igazán reagált semmire, magától meg sem próbált elérni és természetesen kifizetni sem szeretné a terméket. Nem igazán értem, hogy minek tesz ajánlatot az ilyen ember és azt se, hogy minek látogat bármilyen aukciós oldalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos a vevő nem utalta a vételárat . Csak azért semleges mert remélem máskor körültekintöbb lessz.Bár ezt már többen is jeleztétek hogy ez nála igy ment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt gyors öröm volt üzletelni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
30188.tigyia (151) (Eladó)
Negatív
2009.09.26. 09:35:11
152462851
Kiszolgáltatott helyzetbe hozott, mert többen is jelentkeztek a termékre - nagy licitálás után Ő ütötte le, de a fekete leves csak ezután jött: elérhetetlen volt és nem vette át a terméket, nem is keresett!
Ráadásul még viccet is űz velem, hogy pozitív minősítést adott! Szerintem mindennek van határa!
Igyekszem kidolgozni egy ügyvédek által összeállított anyagot-ami az ilyen "VEVŐK" vicces kedvét szerintem el fogja venni! Remélem a Vatera is kiszűri és letíltja az ilyen embereket!
Másik fél: Méghogy én voltam elérhetetlen? én? egy francos email, annyit sem küldött, napok múlva meg minek vegyek már át egy félig lejárt bérletet?
Egyébként meg, a munkahelyed mit szólna, hogy a cafeteria keretedben kapott bérletet itt a vaterán árulgatod, mi? Méghogy ügyvéd? ha-ha-ha ! szerintem az ilyen alakoskodókat kellene innen a vateráról, meg az egész életből kitiltani ! Méghogy sokan jelentkeztek a bérletre.. gondolom, a kutyának sem kellett, és most ezért vagy felháborodva.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
három emilt irtam ,hogy vigye el a telefonját már végre erre ő ad negatívot mondván ,hogy nem voltam hajlandó átadni az árut! no és mikor? ahhoz jelentkezni kellett volna vagy legalább válaszolni az emilemre. telefonon sem lehet elérni persze ! és még ő vádol meg.... rohadt szemét munka amit műveltél velem remélem veled is tesznek majd hasonlót. na, csá te.....
Másik fél: egy emailt sem kaptam, viszont én irtam jópárat, több cimről is, nem értem, miért nem lehetett elérni... hogy ki a rohadt szemét, arról vitatkoznék.
itsupport_a (281) (Eladó)
Semleges
2009.06.29. 10:08:38
149167485
.
Másik fél: nohát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
869roberth (319) (Eladó)
Pozitív
2009.06.22. 21:55:12
148539285
MInden OK:D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korallka80_a (781) (Eladó)
Pozitív
2009.06.10. 22:14:21
148438616
Minden Ok, ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.05.26. 08:57:31
146003171
.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.05.26. 08:57:30
146225751
.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.05.26. 08:57:30
146225755
.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.05.08. 12:36:21
146225753
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.04.19. 08:50:34
138583295
minden nagyon faszán ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.04.11. 22:10:41
138110017
minden rendben zajlott, ajánlot vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itsupport_a (281) (Eladó)
Pozitív
2009.02.08. 18:40:13
90497654
. . . . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudok túl sok jót írni. Több emailt küldtem. Semmire sem reagált. 2 hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Csak azért semleges, mert naívan hiszem, hogy az egész csak véletlen műve :). Azért csak óvatosan mindenkinek!
Másik fél: Nem kaptam egy emailt se, vagy mi történt?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hanna008_a (265) (Eladó)
Pozitív
2008.12.08. 10:48:43
107181094
Gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
