csermenyicsillavirag (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Valóban nem értek a bringákhoz, de azt szerintem a hülye is tudja hogy nem váltunk álló helyzetben!!!! Ahogy megfogta a kormányt nyomott a válton, a lánc beszorult. Ez egy nem használt új bringa volt és 7km-t tekertem vele hogy atadjam a hölgyeménynek aki nagyon kedves és kezséges volt személyesen mondvan hogy ez már vele is előfordult és ez normális jelenség. Az árból is engedtem 5ezer forintot! Ezek után ő semlegest ad.Ilyen képmutató vevővel még nem találkoztam!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!
Másik fél: A kerék beszorulása, mint azt többen is, az eladó füle hallatára is megmondták, és saját korábbi tapasztalatom is ezt bizonyította, a kerék hanyag rögzítettsége miatt történt. A váltóhoz semmi köze.
Ám az eladó azonnal hibáztatni kezdett engem. Ennyire felelősséget vállalni nem tudó emberrel ritkán találkozom.
A bicikli állapotát tekintve még így is túlfizettem.
Az eladót nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
