csermenyicsillavirag (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
RadayAntikvarium (17362) (Eladó)
Pozitív
2014.06.10. 13:39:16
1911485099
Minden a legnagyobb rendben ment, a megbeszéltek szerint. Köszönöm a vásárlást! Tisztelettel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvgyorsan (34772) (Eladó)
Pozitív
2013.09.19. 13:14:47
1788906986
Köszönjük a vásárlást, minden rendben volt, visszavárjuk kedves vevőinket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvgyorsan (34772) (Eladó)
Pozitív
2013.09.19. 13:14:47
1790472728
Köszönjük a vásárlást, minden rendben volt, visszavárjuk kedves vevőinket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvgyorsan (34772) (Eladó)
Pozitív
2013.09.19. 13:14:47
1788906929
Köszönjük a vásárlást, minden rendben volt, visszavárjuk kedves vevőinket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valóban nem értek a bringákhoz, de azt szerintem a hülye is tudja hogy nem váltunk álló helyzetben!!!! Ahogy megfogta a kormányt nyomott a válton, a lánc beszorult. Ez egy nem használt új bringa volt és 7km-t tekertem vele hogy atadjam a hölgyeménynek aki nagyon kedves és kezséges volt személyesen mondvan hogy ez már vele is előfordult és ez normális jelenség. Az árból is engedtem 5ezer forintot! Ezek után ő semlegest ad.Ilyen képmutató vevővel még nem találkoztam!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!
Másik fél: A kerék beszorulása, mint azt többen is, az eladó füle hallatára is megmondták, és saját korábbi tapasztalatom is ezt bizonyította, a kerék hanyag rögzítettsége miatt történt. A váltóhoz semmi köze.
Ám az eladó azonnal hibáztatni kezdett engem. Ennyire felelősséget vállalni nem tudó emberrel ritkán találkozom.
A bicikli állapotát tekintve még így is túlfizettem.
Az eladót nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olvasnijo (1667) (Eladó)
Pozitív
2012.06.29. 12:14:32
1604146850
Minden rendben volt köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbizhato, köszönöm a vásárlást! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
