merica_v (5) 69.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vásárolt cipőt FEBRUÁRBAN kifizettem, de az árut a mai napig nem kaptam meg, pedig JÚNIUS vége van. Ígérgetett hogy visszautalja a pénzemet, de se cipő se pénz. Mindezt azért, mert Vaterán kívül egyezkedett velem és végül volt képem csak az egyik cipőt kérni, mert a másik nem nekem lett volna és kicsinek tűnt az illetőnek. "Büntetésből" lenyúlta több ezer forintomat. A rendőrségi feljelentés megtörtént, meglátjuk ki nevet a végén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pénzemet nem láttam és terméket sem, de válaszra sem méltatott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.GutiKriszti (813) (Vevő)
Negatív
2010.04.07. 11:24:10
166186652
Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot az Eladóval!Mailekre nem válaszol,vaterára küldött üzenetekre szintén nem,telefonja kikapcsolva!Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokadik megkeresésre sem jelentkezik, válaszra sem méltat! Minek kell akkor licitálni? Totál negatív, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokadik megkeresésre sem jelentkezik, válaszra sem méltat! Minek kell akkor licitálni? Totál negatív, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.