merica_v (5) 69.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gbaranyaban (18) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 21:04:02
140733737
Minden OK volt.Korrekt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt cipőt FEBRUÁRBAN kifizettem, de az árut a mai napig nem kaptam meg, pedig JÚNIUS vége van. Ígérgetett hogy visszautalja a pénzemet, de se cipő se pénz. Mindezt azért, mert Vaterán kívül egyezkedett velem és végül volt képem csak az egyik cipőt kérni, mert a másik nem nekem lett volna és kicsinek tűnt az illetőnek. "Büntetésből" lenyúlta több ezer forintomat. A rendőrségi feljelentés megtörtént, meglátjuk ki nevet a végén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nailcare_a (950) (Eladó)
Pozitív
2010.06.10. 22:14:26
162420991
Gyors, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.926370.pappsa (992) (Eladó)
Semleges
2010.04.19. 09:51:45
163331818
Én nem akarok negatívot adni de többszöri egyeztetés után se kaptam meg a vételárat és már a levelekre se kapok választ....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom mi az oka de nem érem el a vevőt...pénzemet nem láttam és terméket sem, de válaszra sem méltatott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja elutaltam a pénzt ,de nem kaptam még meg az árút.El sem tudom érni.Valahogy nem igaz,hogy nem tudna üzenni ,hogy mi történt. Ha valamiért cselekvőképtelen meg érthető lenne csak jelentkezzen, valakin keresztül.(Mert se pénz se posztó)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket ugyan megkaptam,de rossz méretben és egy hónap alatt sem sikerült a csere. Bár többször próbálkoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre a tranzakcio mert az eladóval meg szünt a kapcsolat nem adta meg a bankszámlaszámát,de nincs semmi gond az eladóval
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.GutiKriszti (813) (Vevő)
Negatív
2010.04.07. 11:24:10
166186652
Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot az Eladóval!Mailekre nem válaszol,vaterára küldött üzenetekre szintén nem,telefonja kikapcsolva!Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nailcare_a (950) (Eladó)
Semleges
2010.04.01. 17:57:35
161873388
Sajnos a vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenniSokadik megkeresésre sem jelentkezik, válaszra sem méltat! Minek kell akkor licitálni? Totál negatív, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokadik megkeresésre sem jelentkezik, válaszra sem méltat! Minek kell akkor licitálni? Totál negatív, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek, nagyon korrekt Vaterás!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxtorcomputer (4581) (Eladó)
Pozitív
2009.06.25. 16:59:33
148942701
Minden rendben ment, ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
74235.Rolanddo_v (88) (Eladó)
Pozitív
2009.04.16. 14:26:31
140595437
no problem ! Csak ajánlani tudom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
