marta78 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala

80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 6 9 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2015.01.18.
Utolsó belépés: 2016.06.30. 20:59
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

monguz81 (912) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.02.27. 03:46:58

Termékkód

2026894856

Először személyes átvételt kért tőlem. Megbeszéltünk egy időpontot . Azt mondta ,hogy nem tud akkor mégsem jönni érte ,de valakit elküld . Ez sem történt meg. Majd szólt ,hogy inkább postai úton szeretné. Mondtam ,hogy rendben van. Szóltam ,hogy futárral küldöm inkább nehogy valami gond legyen. Erre ön ismét jelezte ,hogy úgy mégsem lesz jó mert akkor másik címre kérné. Semmi gond! Majd az újabb csavar,hogy ne aznap adjam fel hanem egy másik napon . Ezek után még meg sem köszöni!
Másik fél: A fentiek nem felelnek meg a valóságnak. Amikor láttam, hogy a személyes átvétel nem fog menni, POSTAI kézbesítést kértem. Ennek megfelelően adtam meg a címem. Az eladó azonban TÉNYKÉNT közölte, hogy futárraL küldi, ezért került sor a címváltoztatásra. Választási lehetőségem sem volt, pedig úgy tudom, hogy a vevő választja a kézbesítés módját. Én a POSTAI költséget (1200,-Ft) fizettem meg előre az eladónak, a futár pedig csak 890,-Ft-ba került, a különbözet nem lett visszatérítve. Nem tudom, hogy ki örülne annak, ha 12 órát kellene várakozni egy csomagra, ahelyett, hogy 5 perc alatt átvenné a postán. Nem beszélve arról, hogy NEM OLYAN KÉZBESÍTÉST KAPTAM AMIT KÉRTEM ÉS FIZETTEM!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.