marta78 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala

80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 6 9 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2015.01.18.
Utolsó belépés: 2016.06.30. 20:59
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

guramibatta (5430) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2016.01.19. 19:43:10

Termékkód

2025132101

Korrekt,megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Arc-1 (196) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.03.11. 18:56:14

Termékkód

2030630384

Minden rendben történt.Ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kitartani (344) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.03.06. 13:37:37

Termékkód

2032832915

Korrekt,megbízható Vevő,sajnos a termék nem felelt meg az elvárásainak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

monguz81 (912) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.02.27. 03:46:58

Termékkód

2026894856

Először személyes átvételt kért tőlem. Megbeszéltünk egy időpontot . Azt mondta ,hogy nem tud akkor mégsem jönni érte ,de valakit elküld . Ez sem történt meg. Majd szólt ,hogy inkább postai úton szeretné. Mondtam ,hogy rendben van. Szóltam ,hogy futárral küldöm inkább nehogy valami gond legyen. Erre ön ismét jelezte ,hogy úgy mégsem lesz jó mert akkor másik címre kérné. Semmi gond! Majd az újabb csavar,hogy ne aznap adjam fel hanem egy másik napon . Ezek után még meg sem köszöni!
Másik fél: A fentiek nem felelnek meg a valóságnak. Amikor láttam, hogy a személyes átvétel nem fog menni, POSTAI kézbesítést kértem. Ennek megfelelően adtam meg a címem. Az eladó azonban TÉNYKÉNT közölte, hogy futárraL küldi, ezért került sor a címváltoztatásra. Választási lehetőségem sem volt, pedig úgy tudom, hogy a vevő választja a kézbesítés módját. Én a POSTAI költséget (1200,-Ft) fizettem meg előre az eladónak, a futár pedig csak 890,-Ft-ba került, a különbözet nem lett visszatérítve. Nem tudom, hogy ki örülne annak, ha 12 órát kellene várakozni egy csomagra, ahelyett, hogy 5 perc alatt átvenné a postán. Nem beszélve arról, hogy NEM OLYAN KÉZBESÍTÉST KAPTAM AMIT KÉRTEM ÉS FIZETTEM!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Farikus3 (770) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.02.22. 11:16:33

Termékkód

2030830682

Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Mindenkinek szívből ajánlom, és köszönöm a vásárlást!!! ++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Z-KATA (8080) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.01.30. 11:28:31

Termékkód

2023421495

Megbízható partner+++++++++++++++3

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Z-KATA (8080) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.01.30. 11:28:31

Termékkód

2023429493

Megbízható partner+++++++++++++++3

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Z-KATA (8080) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.01.30. 11:28:31

Termékkód

2022246047

Megbízható partner+++++++++++++++3

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Z-KATA (8080) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2015.01.30. 11:28:31

Termékkód

2022289934

Megbízható partner+++++++++++++++3

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.