960328.gulyasgab (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala

86.67% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
86.67% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 13 13 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 16 16 adásvétel
Lakhely: Jánossomorja
Regisztráció dátuma: 2009.03.22.
Utolsó belépés: 2009.04.14. 15:39
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csibi45 (1111) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.04.16. 19:15:24

Termékkód

143111953

Írtam neki, de nem jelentkezett, nem tudtam vele kapcsolatot teremteni ilyen hosszú idő után sem. Így kénytelen vagyok negatív értékelést adni! Nagyon sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

krecsi3 (279) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.04.06. 16:13:48

Termékkód

140565283

Válaszra nem méltattam? Szerintem nem egy levél váltás történt utána. Eddig több, mint 200 küldésemnél elég volt a légpárnás boríték, egy se sérült meg. Ezért jogoson hihetem azt, hogy beszerelés közben tört el. Az esetleges postai kárt nem fogom kifizetni. Átvétel után ki kell bontani és sérülésnél a postással jegyzőkönyvet készíteni! Még egy idézet: "mikor beépítettem vettem észre a hibát". Pedig állítólag szabad szemmel látható volt.
Másik fél: Az utolsó levélre válaszolt? NEM! Életében nem épített be lcd kijelzőt! Hogy a fenébe lehet eltörni? A nem megfelelően feladott küldeményért a küldő vonható felelősségre! Talán azért vettem észre akkor mert akkor húztam le róla a fóliát! Gerinctelen ember a saját hülyesége miatt nekem kell elkárolni a kijelzőt! SENKINEK NEM AJÁNLOM! Ui.: a törékeny dolgokat pl. lcd kijelző törékenyként kell kezelni és az árba belekalkulálni a feladás díját!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.