960328.gulyasgab (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala

86.67% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
86.67% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 13 13 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 16 16 adásvétel
Lakhely: Jánossomorja
Regisztráció dátuma: 2009.03.22.
Utolsó belépés: 2009.04.14. 15:39
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

neomobilhu (3306) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.23. 11:10:02

Termékkód

145980542

Gyors és pontos vásárló. Köszönjük!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csarti (1674) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.12. 22:57:57

Termékkód

144544504

Nagyon korrekt , ,megbízhatö vaterás! Csak ajánlani tudom nektek! Csupa ++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Glory82_a (196) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.01. 22:57:33

Termékkód

140527794

Korrekt partner ajánlom, rendben ment minden.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verwolf46 (293) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.23. 11:19:28

Termékkód

141125514

Az adásvétel rendben megtörtént.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

NoWish (155) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.23. 09:25:09

Termékkód

141250835

Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

rbabi (91) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.21. 15:18:04

Termékkód

141228483

Minden rendben ment, a vevőt ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

274529.atcsi12_v (139) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.04.17. 08:11:08

Termékkód

139969909

Majd legközelebb talán összejön...!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett....
Felhasználó

csibi45 (1111) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.04.16. 19:15:24

Termékkód

143111953

Írtam neki, de nem jelentkezett, nem tudtam vele kapcsolatot teremteni ilyen hosszú idő után sem. Így kénytelen vagyok negatív értékelést adni! Nagyon sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

787045.gaszli (3862) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.14. 18:04:11

Termékkód

144014459

Mindenkinek ajánlom. Korrekt, kapcsolattartó, megbízható, pontos.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kapusi01 (450) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.13. 21:00:54

Termékkód

134876761

Nagyon szimpatikus, megbízható partner! Kiváló vaterás! Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tomispin (50) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.13. 11:25:44

Termékkód

143167819

Korrekt,gyors.Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ezermester04 (1936) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.08. 17:37:04

Termékkód

143245774

Remek megbízható Vaterás. Mindenkinek ajánlom Őt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csak+++++++++++++!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

krecsi3 (279) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.04.06. 16:13:48

Termékkód

140565283

Válaszra nem méltattam? Szerintem nem egy levél váltás történt utána. Eddig több, mint 200 küldésemnél elég volt a légpárnás boríték, egy se sérült meg. Ezért jogoson hihetem azt, hogy beszerelés közben tört el. Az esetleges postai kárt nem fogom kifizetni. Átvétel után ki kell bontani és sérülésnél a postással jegyzőkönyvet készíteni! Még egy idézet: "mikor beépítettem vettem észre a hibát". Pedig állítólag szabad szemmel látható volt.
Másik fél: Az utolsó levélre válaszolt? NEM! Életében nem épített be lcd kijelzőt! Hogy a fenébe lehet eltörni? A nem megfelelően feladott küldeményért a küldő vonható felelősségre! Talán azért vettem észre akkor mert akkor húztam le róla a fóliát! Gerinctelen ember a saját hülyesége miatt nekem kell elkárolni a kijelzőt! SENKINEK NEM AJÁNLOM! Ui.: a törékeny dolgokat pl. lcd kijelző törékenyként kell kezelni és az árba belekalkulálni a feladás díját!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

696521.babzloon (299) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.03. 13:16:16

Termékkód

140213550

minden a megbeszéltek szerint történt..gyors ..korrekt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

emiklos (1948) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.02. 20:46:55

Termékkód

140825749

Minden rendben volt, gyors, pontos vásárló! Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hematitis (1528) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.03.26. 10:28:05

Termékkód

140319643

Gyors,pontos,szimpatikus vásárló,ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.