960328.gulyasgab (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
neomobilhu (3306) (Eladó)
Pozitív
2009.05.23. 11:10:02
145980542
Gyors és pontos vásárló. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt , ,megbízhatö vaterás! Csak ajánlani tudom nektek! Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner ajánlom, rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a vevőt ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.274529.atcsi12_v (139) (Eladó)
Semleges
2009.04.17. 08:11:08
139969909
Majd legközelebb talán összejön...!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett....Írtam neki, de nem jelentkezett, nem tudtam vele kapcsolatot teremteni ilyen hosszú idő után sem. Így kénytelen vagyok negatív értékelést adni! Nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.787045.gaszli (3862) (Eladó)
Pozitív
2009.04.14. 18:04:11
144014459
Mindenkinek ajánlom. Korrekt, kapcsolattartó, megbízható, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus, megbízható partner! Kiváló vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezermester04 (1936) (Eladó)
Pozitív
2009.04.08. 17:37:04
143245774
Remek megbízható Vaterás. Mindenkinek ajánlom Őt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csak+++++++++++++!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Válaszra nem méltattam? Szerintem nem egy levél váltás történt utána. Eddig több, mint 200 küldésemnél elég volt a légpárnás boríték, egy se sérült meg. Ezért jogoson hihetem azt, hogy beszerelés közben tört el. Az esetleges postai kárt nem fogom kifizetni. Átvétel után ki kell bontani és sérülésnél a postással jegyzőkönyvet készíteni! Még egy idézet: "mikor beépítettem vettem észre a hibát". Pedig állítólag szabad szemmel látható volt.
Másik fél: Az utolsó levélre válaszolt? NEM! Életében nem épített be lcd kijelzőt! Hogy a fenébe lehet eltörni? A nem megfelelően feladott küldeményért a küldő vonható felelősségre! Talán azért vettem észre akkor mert akkor húztam le róla a fóliát!
Gerinctelen ember a saját hülyesége miatt nekem kell elkárolni a kijelzőt!
SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Ui.: a törékeny dolgokat pl. lcd kijelző törékenyként kell kezelni és az árba belekalkulálni a feladás díját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
696521.babzloon (299) (Eladó)
Pozitív
2009.04.03. 13:16:16
140213550
minden a megbeszéltek szerint történt..gyors ..korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, pontos vásárló! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hematitis (1528) (Eladó)
Pozitív
2009.03.26. 10:28:05
140319643
Gyors,pontos,szimpatikus vásárló,ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
