974957.SzilviRR (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Pászó
Regisztráció dátuma: 2009.04.02.
Utolsó belépés: 2011.07.02. 15:11
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre nem tudtam elérni a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladót senkinek nem ajánlom. Először is, kiderült, hogy a testvér adta el a készüléket. Ezzel semmi gond, csak a pénzt egy harmadik személy bankszámlájára kellett felrakni. A termék rendben megérkezett, csakhogy a kitűnő állapotúnak ígért telefon előlapján bal felső sarokban csúnya ütődés nyom, hátán erős karc volt. A gravitációs szenzor nem működött, a töltője egy buherált nokia töltő volt.A beígért 4 gigás memória kártya helyett 2 gigás volt, 3 hete várom a 4 gigásat. Senki ne vegyen tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.