974957.SzilviRR (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
34428.eztvedd (182) (Eladó)
Semleges
2009.11.14. 15:34:01
150227156
Minden oké.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .....................Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre nem tudtam elérni a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladót senkinek nem ajánlom. Először is, kiderült, hogy a testvér adta el a készüléket. Ezzel semmi gond, csak a pénzt egy harmadik személy bankszámlájára kellett felrakni. A termék rendben megérkezett, csakhogy a kitűnő állapotúnak ígért telefon előlapján bal felső sarokban csúnya ütődés nyom, hátán erős karc volt. A gravitációs szenzor nem működött, a töltője egy buherált nokia töltő volt.A beígért 4 gigás memória kártya helyett 2 gigás volt, 3 hete várom a 4 gigásat. Senki ne vegyen tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam, minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, az adásvétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
