ljudit2 (54) 98.21% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, megbízható partner, csak ajánlani tudom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő!Csomag postázva 2012/02/21.Emailes visszajelzése alapján megérkezett(ugyan a posta kicsit ült rajta:(de minden rendben volt vele,ennek örülök!:D ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1174362.eladvater (1211) (Eladó)
Pozitív
2011.12.08. 09:24:03
1517694242
Gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom mindenkinek, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HomeLux77 (5170) (Eladó)
Pozitív
2011.10.18. 10:32:33
1459930610
Köszönjük, ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyomtatmail (283) (Eladó)
Pozitív
2011.04.24. 20:49:03
1450428732
Minden rendben volt ++++++++++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
melissa71 (342) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 12:27:24
1220634830
Minden rendben zajlott,köszönöm a vásárlást!!Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors , megbízható , kedves vásárló , csupa +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sanci51_t (275) (Eladó)
Pozitív
2010.09.02. 11:48:14
1192724594
MEGBIZHATÓ JÓ ELADÓ MINDENKINEK AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nuticcka_t (240) (Eladó)
Pozitív
2010.01.19. 22:19:14
874979384
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.topshopoutlet (2204) (Eladó)
Pozitív
2010.01.05. 11:54:02
835253061
Maximálisan megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2009.12.28. 21:46:44
847768211
Minden rendben ment,köszönöm++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szincsaknevali (1165) (Eladó)
Pozitív
2009.12.28. 14:25:02
853341480
Minden rendben ment. Korrekt, megbizható vevő. Csak ajánlani tudom! Csakis ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szimpatikus, gyors, korrekt és pontos partner. Bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12384582.zsiti2 (121) (Eladó)
Pozitív
2009.12.01. 12:28:34
830386589
megbízható gyors tesz veszes! csak ajánlani tudom mindenkinek++++++++ úton a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabriellee (1052) (Eladó)
Pozitív
2009.11.18. 18:09:51
810229737
gyors,pontos vevő!csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
legpuska70 (332) (Eladó)
Pozitív
2009.11.03. 12:41:10
785468090
Gyors pontos vevő jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hapikacsa_t (34) (Eladó)
Pozitív
2009.10.21. 21:49:50
727225330
Megbízható, korrekt teszveszes. Ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csekefranciska (2311) (Eladó)
Pozitív
2009.09.16. 21:37:14
721867524
Megbízható,gyors, kiváló artner.Mindenkinek jó szívvel ajánlom.Csak +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ma postáztam! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas,korrekt partner.Csak ajánlani tudom!!!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, bátran ajánlom +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors ,megbízható partner.Mindenkinek ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható,gyors korrekt vásárló,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbizható vásárló.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lorincznetimi (2650) (Eladó)
Pozitív
2009.05.21. 11:21:31
634352983
Kiváló vevő! Szupergyors, nagyon kedves és megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlom mindenkinek!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom, postáztam !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Janosiszilvi (740) (Eladó)
Pozitív
2009.05.04. 17:14:29
609090633
Köszönöm szépen, minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánlani tudom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, megbízható!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KEDVES, MEGBÍZHATÓ PARTNER, CSAK AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6589424.napernyo_t (1741) (Eladó)
Pozitív
2009.04.20. 21:30:22
586721438
Nagyon rendes megbízható vevő! Másoknak is bátran ajánlom!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gchristine (2146) (Eladó)
Pozitív
2009.04.02. 21:13:15
587625179
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Remélem a csomag rendben odaért! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon meg vagyok elégedve a vevővel. Mindenkinek bátran ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orsika0118 (845) (Eladó)
Pozitív
2009.03.25. 08:15:56
580635842
Rendkívül gyors és pontos vásárló, bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos vásárló.....ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Korrekt vásárló, csak ajánlani tudom. Köszönöm szépen. A csomagot ma feladtam. BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, kedves vevő. Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, megbízható partner! Köszönöm és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors teszveszes, rendben zajlott a fizetés lebonyolítás!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszi a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aniko19740505 (631) (Eladó)
Pozitív
2008.11.18. 08:58:58
478576710
Minden rendben zajlott. Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, kedves partner. Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek ajánlom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9382147.ZSUZSA1984 (21) (Eladó)
Negatív
2008.11.05. 08:31:38
433660633
Egy bébikompot nem egyszerű elpostázni.Felajálottam a pénz visszautalását.Az hogy nem kaptad meg már nem az én hibám.Elküldöm a bizonylatot,hogy fel lett adva.
Másik fél: Többször is kértem a pénz visszautalását, amit a mai napig nem kaptam meg, nem gondolod, hogy ajándékba küldtem a pénzt. Persze a bizonylat se érkezett meg, ami nem is fog, mert fel sem adtad a csomagot, csak a pénzt csaltad ki tőlem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Electra_a (1048) (Eladó)
Pozitív
2008.09.28. 09:01:23
437033177
gyors, pontos partner! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm, remélem még találkozunk! Sok ++++++++++++ várlak vissza folyamatosan töltöm fel az új árukészletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
