andrea088 (12) 66.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
elfogyott a türelmem!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elfogyott a türelmem!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag a mai napig nemérkezett meg üzeneteimre nem reagál nagyon rossz a tapasztalatom sajnálom ez negativ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő ápr.7-től nem fizette ki a 2250Ft-ot,most május 26-a van,árut nem küldte vissza, igérgetések tömkelegét kaptam kedvesen e-mailen,telefonon. Banki úton nem utal,postán sem érkezett meg a pénz.Megbízhatatlan,inkorrekt személy!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pont egy hónap telt el az aukció befejezése óta,semmilyen megkeresésre nem érkezett más ,csak ígéretek .sajnálom,de nagyon negatív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9281298.CSILLA183 (447) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 17:28:55
354062860
a ruhák szépek,korrekt jó kapcsolattartó eladó.köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9281298.CSILLA183 (447) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 17:28:55
354035450
a ruhák szépek,korrekt jó kapcsolattartó eladó.köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9281298.CSILLA183 (447) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 17:28:55
354065498
a ruhák szépek,korrekt jó kapcsolattartó eladó.köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernadett41 (414) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 15:41:06
354060214
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bernadett41 (414) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 15:41:06
354055096
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a ruhákat. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a ruhákat. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérgetés, az volt bőven, de fizetés már nem. Erre nem tudok sem pozitívot, sem semlegest adni!Az összes mail megvan, nem lehet kifogás, hogy nem kaptál címet, számlaszámot, és végösszeget.Nem ajánlom üzletfélként, megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7640595.veeri (789) (Vevő)
Negatív
2008.05.15. 09:16:17
357714298
Nekem is van egy jó hírem, akik tesz-veszeznek, azok tudnak olvasni. Úgyhogy az értékeléseidet látva nem sokan fognak bedőlni már neked!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem nem én vagyok az első akit átver! Kértem, hogy vásárolja vissza, de nem tette meg, mondta, hogy írjak negatívot. A ruhák, foltosak, szakadtak és teljesen ódivatuak. Vigyázzatok!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem nem én vagyok az első akit átver! Kértem, hogy vásárolja vissza, de nem tette meg, mondta, hogy írjak negatívot. A ruhák, foltosak, szakadtak és teljesen ódivatuak. Vigyázzatok!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7640595.veeri (789) (Vevő)
Negatív
2008.05.14. 13:03:20
357708838
Azonkívül a ruhák büdösek, koszosak, divatjamúltak, használhatatlanok 90 %-ban. Ja és az eladó szerint én vágtam el a pólót, amiről fényképet küldtem neki. A tesz-vesz felé jelezni fogom!
Másik fél: Van egy jo hirem az öszes ruháról van képem s be tudom bizonyitani hogy az álitásod hamis. Ja és én már jeleztem a tesznek hogy hazugságokkal iletsz!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7640595.veeri (789) (Vevő)
Negatív
2008.05.14. 13:01:07
354565665
Sajnálom, hogy vannak ilyen eladók, a ruhák a meghirdetettnek egyáltalán nem felelnek meg. Kidobtam az ablakon 4000 ft-ot, hogy nála vásároltam.Vigyázzatok vele, amiről feltesz képet az szép, a többi tele van szakadt,foltos darabokkal!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2008.05.14. 11:43:10
345650251
SOK-SOK++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2008.05.14. 11:42:16
351695263
Sok-Sok++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2008.05.14. 11:41:44
346449067
Nagyon jó partner,és kedves tesz-veszes!Köszönöm,h nálam vásároltál!:)Sok+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Vevő)
Pozitív
2008.05.11. 21:39:37
357717778
Megbízható,gyors partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:39:07
352686211
Megbízható partner!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:38:47
352690477
Megbízható,gyors partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:38:24
352691571
Megbízható,gyors eladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:38:00
352693129
Gyors,megbízható,korrekt partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:37:30
352695226
Megbízható,korrekt partner!Sok +++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6640077.gittikomlo_t (40) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 21:37:07
348708189
Megbízható,gyors partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak pozitív:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus vevő +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus vevő +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus vevő +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
