kovi712_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1 1 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 2 2 adásvétel
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Regisztráció dátuma: 2009.05.01.
Utolsó belépés: 2010.09.09. 21:44
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

blondey70 (92) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.06.08. 18:26:07

Termékkód

147753604

..........

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

blondey70 (92) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.06.08. 18:22:44

Termékkód

147363834

A vevő többszöri megkeresésemre sem jelentkezett a készülékért, a megadott telefonját egyszer sem vette fel, e-mail-ben először a türelmemet kérte, később kitérő válaszokat adott, végül már nem is válaszolt. Azt, hogy nem kívánja megvenni a készüléket, a minősítéséből tudtam meg. Az, hogy ezek után nekem semleges minősítést adott, egyszerűen pofátlanság. Egyáltalán nem korrekt partner, senkinek sem ajánlom.
Másik fél: Tisztelt Blondey. Ha nem jött létre az adásvétel, akkor a semlegesen kívül mit lehet mást értékelni? Telefonomat külföldön nem veszem fel, megírtam neked... Minden leveledre válaszoltam, türelmedet kértem, majd nem jött össze a pénz... szerinted inkább hitegesselek, hogy várj még rám... korektebb lett volna.. Te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe.. kérlek látatlanba ne ítélkezz másokról.... Értékelésemben én korrektnek írtalak, vállaltam hogy miattam nem jött létre az üzlet, nem kentem rád, ez nem volt korrekt? Hát sajnálom. Ha pozitívra értékellek befizeted a jutalékot úgy hogy nem vettem meg a kamerát? Ha negatívra értékellek, akkor meg .. köcsög vagyok.....mi?? De a semleges sem jó?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.