szemike01_v (19) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Elutalta a pénzt, de nem tudtam postázni neki, mivel nem küldte el a címét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon gyors,kedves, megbízható vásárló!!!!!!!! Csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markus_a_hu (1768) (Eladó)
Pozitív
2010.03.04. 19:01:19
163779772
Kiváló partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,pontos, bátran ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre az átadás ! Rendes megértő vaterás csak ajánlani tudom !!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam időre átadni a terméket ezért meghiúsult az eladás!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
770678.joszivufiu_v (120) (Eladó)
Pozitív
2009.11.01. 14:12:23
155161091
Nagyon korrekt,gyors,megbizható vaterás,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GJUDITKA11 (1438) (Eladó)
Pozitív
2009.10.19. 18:15:32
153406730
Remek partner, köszönetem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kokeny.janos (323) (Eladó)
Semleges
2009.10.17. 18:40:45
151807082
Szívem szerint pozitívat adnék, mert a partner türelmes volt, megértő, majd két hónapot várt a termékre, de sajnos az én hibámból (eszméletlenül feküdtem egy kórházban) nem tudtam átadni a terméket. Mindenkinek szívből, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nagyom sokáig voltam kórházban, így a vevő teljesen érthetően nem várt továbbAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek, megbízható, gyors, korrekt partner! Köszönöm a vásárlást, kérlek nézd meg legközelebb is ajánlataimat! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
StartMart (1193) (Eladó)
Pozitív
2009.09.29. 22:31:36
154012165
Köszönjük szépen a vásárlást, a partnert mindenkinek ajánljuk!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2009.09.24. 08:48:07
151366283
Csak elismerően tudok nyilatkozni. Pontos, szupergyors fizetőképes vásárló. További sok sikert kívánok a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
namiafutty (142) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 20:26:58
153362295
Gyors, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veronika111_a (895) (Eladó)
Pozitív
2009.09.11. 12:53:54
152522324
Korrekt, megbizható vaterás! Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
979348.CocaCola77_a (2921) (Eladó)
Pozitív
2009.09.06. 00:17:44
149997566
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
346362.valinka_a (99) (Eladó)
Pozitív
2009.08.27. 16:45:38
151397336
Korrekt, gyors vásárló. Köszönöm. valinka
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes korrekt vaterás, érdemes vele üzletelni.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló üzleti parter. Minden rendben volt! Köszönöm,AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perfectseller_v (71) (Eladó)
Pozitív
2009.07.21. 21:29:52
149607357
Tökéletes üzleti partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudom, hogy az áru megérkezett-e a vevőhöz, mert nem kaptam visszajelzést és nem is értékelt még, de nagyon remélem, hogy megkapta a felsőt. Véleményem szerint az adásvétel rendben lezajlott, a vevő gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm! Ajánlom.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
