Fancsoka21 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem szoktam negatívot adni, de erre sajnos nem tudok mást. Több e-mailt írtam, nem válaszolt (vizsgázott...), felhívtam telefonon, azt mondta rendezi, írtam sms-t, nem reagált. Azt hiszem elég türelmes voltam és mindent megpróbáltam, de eltelt egy hónap a vásárlás óta. Már nem tudok mire várni. :( Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő ígérete ellenére nem fizetett, e-mail-re nem válaszolt.angie-01 (1523) (Eladó)
Pozitív
2015.05.14. 07:09:57
2066809475
Minden a legnagyobb rendben ment, kiváló partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csilluska20 (99) (Eladó)
Pozitív
2015.05.13. 22:27:48
2070542501
Megbízható kedves gyors partner köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2015.05.13. 12:39:41
2068281149
Minden rendben ment. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Maximálisan POZITÍV++++++ Minden rendben, gyorsan zajlott!Csomag Úton van!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
