1015250.vadasklaudia_v (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
raczszilva_t (241) (Eladó)
Pozitív
2011.10.01. 08:02:57
1472504452
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,megbízható+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
businessman206 (26) (Eladó)
Negatív
2011.08.21. 11:23:58
1469044595
Nem hiszek a szememnek!A hölgynek elmondtam hogy 24órás műszakban dolgozom ezért pénteken tudtam feladni a csatlakozót!HÉTVÉGÉN NINCS POSTA és hétfőn fog megérkezni!Nyugodjon meg kedves hölgyem!Sajnálom tényleg hogy ennyi pénzért egy ilyen radiót önnek tudtam eladni pedig más is jelentkezett érte.Gerinctelen,szánalmas ember vagyok?Ne vegyenek semmit tőlem?Mindenki elégedett csak maga nem:S "köszönöm" a vásárlást.Hétfőn érkezik a csatlakozó is:( És ezért negatívot adni??!!Ez a szánalom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Pozitív
2011.08.16. 17:14:21
1470580009
megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefontartozek (3481) (Eladó)
Pozitív
2011.07.18. 17:32:42
1466897639
gyors megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, kedves vevő. ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WALKER88w (1115) (Eladó)
Negatív
2011.05.21. 11:54:38
1452541503
az aukcióban ez szerepelt egyszer csak leállítottam a kocsit és azóta nem játsza le se az sd-t se az usb-t csak próbálkozik elindítani a levelezésünk Szia WALKER88! Licitáltam a termékre,azonban elkerülte a figyelmem,h nem működik. Lehet esetleg tudni,h javítható-e? Mert ha nem,így nagyon nem szeretném a terméked... előre is köszi a válaszod!2011/05/05 11:54:10 Tisztelt vadasklaudia_v! biztosan lehet javítani csak én amúgy is vettem egy másikat... - WALKER88
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
