1020660.piero10_a (-1) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem tudok tovább várni, eltelt több mint egy hónap. De úgy látom, hogy nem csak én jártam így...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a mai napig nem jelentkezett a vételárral, pedig több emailt is küldtem neki és telefonon is ígérte, hogy utal. De semmi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint két hete ígérgeti, hogy fizet..máig sem tette meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MAJDNEM 3 HÓNAPOT VÁRTAM, EGYETLEN LEVELEMRE SEM JELENTKEZETT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyetlen üzenetváltást követően a vevő nem jelentkezett, ennek már több, mint egy hónapja. Komolytalannak tűnik számomra, ezért az ügyet lezártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az első kapcsolatfelvételt követően a vevő nem jelentkezett!Sajnos nem tudok tovább várni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BoriRoland (390) (Eladó)
Pozitív
2009.08.12. 00:00:06
150548693
Minden rendben ment, köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas és korrekt,ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
