vwgolfg60 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
arpadvezer17 (444) (Eladó)
Negatív
2010.06.12. 17:39:26
167601696
Megrendelte a terméket, de nem volt hajlandó kifizetni az árát, 2hónap után bejelentette hogy neki nem kell. Többszöri emailezésre sem válaszolt vagy ha mégis mellébeszélt és hitegetett hogy küldi a pénzt, de ez nem történt meg. Telefonon is hívtam, utoljára (a leütés után 2hóra rá) bejelentette hogy neki nem kell a termék és lecsapta. Minek rendeli meg az árut ha nem fizeti ki? Vagy ha mégis meggondolja magát akkor azt jelezhetné még a kezdetek kezdetén és akkor nincs ez. SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megrendelte a terméket, de nem volt hajlandó kifizetni a vételárat, 2hónap után bejelentette hogy neki nem kell.Gyors,korrekt,megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.07.11. 16:54:17
147488540
Kedves,megbízható vevő!Szívből ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekt volt, és gyors. Hamar kiderült, hogy nem tud átutalással fizetni, így az adásvétel elmaradt. Szívesen adnék pozitívat, de a rendszer nem engedi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmét elkerülték a fizetési módok, amiket jelöltem, így nem volt neki jó.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Berzetimi (883) (Eladó)
Semleges
2009.06.16. 13:01:45
147992681
A vevővel semmi gond nem volt,sajnos utánvétes postát jelöltem meg véletlenül az eladó árunál de ez sok lett volna igy megállapodtunk közösen hogy nem küldöm a ruhát.Ha engedné a rendszer POZITIVAT adnék,kedves vevő!!!Sajnálom.
Másik fél: köszönöm szépen
jatekboltom (6052) (Eladó)
Semleges
2009.06.16. 12:47:08
147507459
Kezdő vásárló, de lehetne figyelmesebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem fogadta el a lehetséges küldési módokat, utólag akart változtatni rajtaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jatekwebshop (474) (Eladó)
Pozitív
2009.06.13. 22:30:00
147475886
GYORS PONTOS VÁSÁRLÓ MINDENKINEK AJÁNLOM ++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment. gyors vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
