jedi76 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A terméket ugyan megvette,de személyesen már csak 30000Ft-ot akart adni a 37000Ft helyett amennyiért leütötte.Végül 33000Ft-ért vitte el,de azt is szinte apróban számolta ki,így valószínűleg amúgy sem tudta volna a 37000Ft-ot kifizetni.Sajnálom,hogy én személyesen nem voltam ott rokonomnál mikor ment a kandallóért,aki eladta ennyiért neki.Ő jól járt a kandallóval,én viszont miután a vatera felé kifizetem a jutalékot marad 31090Ft a 35090Ft helyett amire számítottam! CSAK ELŐREUTALÁSSAL AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SokCikkVan (317) (Eladó)
Pozitív
2009.06.19. 20:50:39
148286525
Korrekt, megbízható Partnert ismertem meg, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
