ivoktamas (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rendelesreolcsobban (84) (Eladó)
Negatív
2013.11.03. 08:30:36
1809730337
Miért bizonyult drágának? Fel volt tüntetve....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monsterruha (568) (Eladó)
Pozitív
2013.04.01. 05:48:27
1711242212
Minden rendben zajlott. Pozitív tapasztalatokkal köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pottombababolt (538) (Eladó)
Pozitív
2012.12.13. 15:32:00
1669642280
Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14123054.bettiruhazat (142) (Eladó)
Pozitív
2012.05.10. 16:49:36
1587329111
Köszönöm a vásárlást!Minden rendben volt! Remélem még találkozunk!!!:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
morgomaci73 (457) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 16:53:37
1552036409
Minden rendben ment ajánlom bátran!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt Vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brenvanda (256) (Eladó)
Pozitív
2011.11.06. 21:19:14
1499413340
Extra gyors,pontos és nagyon pozitív vásárló, csakis ajánlani tudom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, a megbeszéltek szerint ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.07.05. 08:44:11
147802951
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 1,5 hónapos passzivítását(értesítéseket követően még jelentkeznie sem sikerült az érvényesen licitált áruért),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet,hogy legalább a tisztességen ne essen csorba.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a közreműködése nélkül nem valósulhatott meg.Üdvözlettel:Vallserrano
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 1,5 hónapja ütötte le a terméket 2 értesítőt követően se pénz se válasz. Ettől pozitívabban már nem értékelhetemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
