snuki01 (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nincs mit értékeljek, mivel a vevő e-mailben történő megkeresésemre nem reagált, és magától sem jelentkezett a termék átvételével kapcsolatban. Ha valaki valamit vásárolni szeretne, akkor tegye már meg azt a minimumot, hogy jelentkezik az árverés végén és nem az eladónak kell utána futkosni, mert ez így komolytalan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Multikisgep (8562) (Eladó)
Pozitív
2020.01.11. 11:31:32
2850829571
Minden rendben zajlott, ajánljuk a partnert és köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PraktikerOutlet (9537) (Eladó)
Pozitív
2011.07.14. 19:09:40
1463638364
Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént. Minden rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül barátságos és segítőkész.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres üzlet. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
83623.Adrienn81_v (41) (Vevő)
Pozitív
2007.03.19. 21:57:31
20808786
nagyon, kedves, figyelmes vaaterás, ajánlom mindenkinek!sok sok szépet, és minden jót nektek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
