1031472.Noncsibogyo (1) 53.85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos utolérni nem lehet. Több e-mailemre nem válaszolt. A telefont felvette többször is, de "rámcsapta" a telefont, még végig sem hagyta mondani, amit mondani szerettem volna. Elég volt neki annyit mondani, hogy vatera. Sajnos többet fizettem telefonra, mint amit megnyert. Csak a negatív értékelés elkerülése végett próbálkoztam ennyit, de kár volt. Korrekt lett volna annyit mondania, hogy nem kéri a megnyert terméket, akkor a negatív elkerülhető lett volna. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos utolérni nem lehet. Több e-mailemre nem válaszolt. A telefont felvette többször is, de "rámcsapta" a telefont, még végig sem hagyta mondani, amit mondani szerettem volna. Elég volt neki annyit mondani, hogy vatera. Sajnos többet fizettem telefonra, mint amit megnyert. Csak a negatív értékelés elkerülése végett próbálkoztam ennyit, de kár volt. Korrekt lett volna annyit mondania, hogy nem kéri a megnyert terméket, akkor a negatív elkerülhető lett volna. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt! Remmélem semmi komoly nem történt vele. Sajnálom! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.picibaba03 (107) (Eladó)
Semleges
2009.10.04. 10:29:09
151950925
nem sikerült sajnálom időközben megszülettet szerintem a pici
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz! A részletek letárgyalása után "örökre" eltünt :), elérhetetlen! Nagyon sajnálom, de mivel inaktív, így már úgysem számít!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálatos módon nem jelentkezett semmiféle megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az aukció már 10 napja lezárult, vevő nem jelentkezett. E-mailekre nem válaszol, telefont nem veszi fel, hiába hagyok üzenetet...Sajnálom, de újra felteszem a terméket, nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyáltalán nem jelentkezett az árúért.Nem várok tovább,meghírdetem újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja nyerted meg az aukciót. Azóta csak ígéreteket kaptam, hogy fizetsz, de a mai napig nem küldted a vételárat. Tudom, hogy most más fontosabb dolog köti le a figyelmed, de legalább szóltál volna, hogy mégsem kéred a cipőt és akkor nem adok negatívat, és főleg nem tartogatom, másoktól elvéve a lehetőséget, de így most mást nem tudok tenni újralistázom! Legalább ne mondtad volna két héttel ezelőtt, hogy azon a héten utalsz! Korrektebb hozzálást vártam tőled!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.koginomi_t (655) (Eladó)
Pozitív
2009.08.16. 13:54:02
149629860
Kedves, korrekt vevő, csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
336035.gaboca38_v (196) (Eladó)
Pozitív
2009.08.14. 17:36:16
151211672
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.08.14. 07:42:43
151013712
Kedves,megbízható vevő!Szívből ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.08.14. 07:42:41
151351104
Kedves,megbízható vevő!Szívből ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt Vevő! Bátran ajánlom mindenkinek!! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezsideri (4690) (Eladó)
Pozitív
2009.08.07. 14:32:26
150043680
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
434232.pandyka (1634) (Eladó)
Pozitív
2009.08.07. 11:20:36
150322537
Kedves, kapcsolattartó és gyors partner, mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabibaba28 (417) (Eladó)
Semleges
2009.07.30. 19:42:46
149883819
Csak a jutalék miatt adok ilyen értékelést! Sajnos nem vette észre hogy az Ő nevében licitál a huga.Azért ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ............Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BoldogEmberekBoltja (182) (Eladó)
Pozitív
2009.07.16. 11:56:39
149815782
Gyorsan jelentkező és utaló, nagyon kedves partner vagy! Köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlak mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.07.11. 16:54:17
149542403
Kedves,megbízható vevő!Szívből ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
