pollibaba (8) 68.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
frankszabi (902) (Eladó)
Pozitív
2009.08.17. 23:03:22
666774792
((:::P:::)) ((:::E:::)) ((:::R:::)) ((:::F:::)) ((:::E:::)) ((:::K:::)) ((:::T:::))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifizettem a könyvet és egy hónap elteltével se kaptam meg .A rendőrség felé lépéseket tettem!!Ez azért már büncselekménynek számít!!Soha senki ne vásároljon tőlle csak is- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem sikerült lebonyolítani az adásvételt. Sajnálom ez negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már két e-mailt is írtam,amiben kértem,hogy küld el a számlaszámod,hogy utalni tudjak!De még csak nem is válaszoltál.Vagy megint feltörték a postafiókod?De látom nem én vagyok az első aki így járt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.maruzs-remenyi (227) (Eladó)
Negatív
2009.07.22. 12:58:34
669257647
A vásárlás után egy e-mailre válaszolt, azóta semmi. Nem korrekt, SENKINEK nem ajánlom! NEGATÍV ----------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szoke_2008 (511) (Eladó)
Pozitív
2009.07.08. 19:15:07
668766096
Minden rendben ment! Köszönöm szépen!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, aranyos, ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors Vásárló!Mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katka861128 (2555) (Eladó)
Pozitív
2009.06.25. 12:37:27
669865803
Gyors, korrekt, és kedves vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
19 napot vártam! Nem fizetett! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, megbízható, kedves vevő!!! :) A csomit holnap reggel adom fel, simán, ahogy kérted, remélem megkapod, mert postaládába nem lehet bedobni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció megnyerése után még írt egy emailt,de azóta semmi,nem jelentkezik,nem reagál semmire sem,pedíg az emaileket olvasta,jött a kézb.jelentés.Sajnálom,nem várok tovább.Csak azt sajnálom,hogy más elől "halásztad"el a terméket..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9603999.Nevolim (40) (Vevő)
Pozitív
2009.05.08. 14:13:40
620285180
Minden a legnagyobb rendben ment!Köszönöm, és sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodaszarvas77_t (245) (Vevő)
Pozitív
2009.04.22. 22:39:19
597613395
Gyors, pontos és korrekt!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos sem a levelekre, sem a fizetési emlékeztetőre nem kaptam választ, közben a jutalék-visszatérítésről is lecsúsztam... ezek után nem várok tovább, ez most negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6839324.Ildi55 (379) (Vevő)
Pozitív
2009.04.15. 12:24:02
590602742
kedves eladó , a termék szép ,természetesen++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben volt.Köszönöm.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
imigyerek87 (60) (Eladó)
Negatív
2009.04.09. 19:59:31
588184081
kommunikáció nulla! licitálás után egy levélre sem válaszolt! nem fizetett, igy az adásvétel nem jöt létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, kedves, pontos, megbízható vevő. Szeretettel ajánlom. Köszönöm a vásárlást. Megjött a pénz, április 3-án postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2 hete járt le az aukció és nem jelentkeztél, ha nem gondolod komolyan az eladást, mért hirdetsz?
Másik fél: Bocsánat nem birtam belépni az e-mailembe mert feltörték
Kedves, megbízható, jó kapcsolattartó vevő. Mindenkinek bátran ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom,ma megy a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
