10357747.Teddy_Macko (6) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
eroland_a (2484) (Eladó)
Pozitív
2012.08.07. 09:46:06
1607702840
Korrekt+++++++++++++++++Ajánlom+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Próbáltam a licitjét törölni, de a rendszer már nem engedte, mert a törlést későn jelezte a vevő. Szerencsére biztosra tudom, hogy a licittörlési kérelem az utolsó percben érkezett, mert pont a gép előtt ültem, és már nyomtam is a licittörlést, de a rendszer nem engedte, mert véget is ért az aukció. Ebből következik, hogy nem az utolsó pillanatban kell visszatáncolni a vásárlástól, hanem átgondolva kéne licitálni. Elég egyszerűen eldönthető: kell, vagy nem kell a termék!Sajnálom, ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: meggondolta magát, nem kérte a terméketildiko_2014 (4154) (Eladó)
Pozitív
2012.07.18. 20:40:54
1615274636
Köszönöm a vásárlást.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.igazdora (308) (Eladó)
Semleges
2012.07.13. 21:34:50
1600595720
Sajnos, kölcsönösen nem tudtuk elérni egymást. Remélem, legközelebb nagyobb szerencsénk lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a kapcsolatfelvétel nem sikerültAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gymester82 (146) (Eladó)
Pozitív
2012.07.04. 20:50:15
1608800477
Minden rendben ment,megbízható és gyors vásárló,csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors vaterás.Feltétlenül ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határozottan negatív!!!! A vásárlás másnapján Semlegessel értékel, hogy elérhetetlen vagyok!!! Talán meg kéne próbálni elérni és akkor sikerülne!!!! Nem ülök egész nap a gép előtt! 22 órakor érek haza a munkahelyemről, olyankor minden mail-re válaszolok ill. másnap de. postázok!! Ennél gyorsabb nem tudok lenni! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem elállt az adás-vételtől, amit az értékeléssel jelzett!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csicseribor (559) (Eladó)
Pozitív
2010.04.07. 20:55:34
965477136
Kedves, korrekt, megbízható, pontos Partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
