103732.mladinraduchtunde (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
külföldre kellett volna postázni,de a postakts közel 10szerese lett volna a terméknek.megértő,korrekt,vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: külföldre kellett volna postázni,de a postakts közel 10szerese lett volna a terméknek.megértő,korrekt,vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt nem mertem megvenni!!!! Az eladóval nem volt semmi probléma!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Használd egészséggel,remélem még találkozunk!Mindenki figyelmébe,még a távolság ellenére is gyors és pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15811.songibaba_v (179) (Eladó)
Pozitív
2007.03.22. 12:49:52
20059821
Korrekt, kapcsolattartó partner! Remélem mihamarabb megkapja az árut! Ő a megadott időre utalt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból nem jött létre....az eladó rugalmas, megértő, rendkívűl kedves...csupán a postai díjszabások miatt léptem vissza, többe kerül a leves, mint a hús...miután külföldről jönne a kisértékü árú. Meleg szívvel ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors, kedves. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postaköltség 2990 Ft, megadta az átutalás lehetőségét, de nem tüntette fel, hogy ennek a kezelési költsége - 12euro - szintén az én költségem lenne. 3 nappal a licit lezárása után negatívval fenyegetőzött, ha nem válaszolok. Én álltam el az adásvételtől, mert több lett volna a költség, mint maga a ruha, és annyit nem ér, és nem szeretem az agresszív embereket.
Másik fél: a masik ket olcso kuldesi lehetoseget amit ajanlottam kenyelmes elhallgattad,nem voltal egyaltalan becsuletes velem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, megbízható. Minden rendben. Nagyon szép az áruja.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors és megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors és megbízható. Elöbb megkaptam a csomagot, mint a Budapestiektől. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, kedves partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
188220.kozma.zoltan (789) (Eladó)
Pozitív
2006.10.07. 17:59:15
12767198
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút pontos, megbízható.Egy nagyon kedves anyuka közreműködésével minden flottul ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
